Veronika & Juraj | svadobný deň

Dážď môže svadbu jemne skomplikovať. Alebo dokonca pokaziť náladu. No to určite nebol prípad Veroniky a Juraja, ktorých nepriazeň počasia neodradila ani od svadobného fotenia. Nazrite do ich svadobného príbehu.

Čítajte viac
Kika & Braňo | svadba na Kysuciach

Kika s Braňom ulovili jeden z mála voľných last-minute termínov len pár týždňov pred svadbou. Napriek tomu, že sme do spolupráce šli celkom narýchlo, sa nám spolupracovalo výborne.

Čítajte viac
Miška & Filip | levanduľová svadba

Trendom svadieb sa čoraz viac stávajú aj rôzne štýly, v ktorých sa svadba nesie. Greenery svadba, boho svadba, vintage svadba, prírodná svadba a v sezóne 2019 sme mali aj levanduľovú.

Čítajte viac
Evka & Samuel | svadba Tatra Inn

Evka a Samuel mali nádhernú letnú svadbu. Začiatok leta, kedy je všetko rozkvitné, sme nemohli využiť lepšie, ako fotením svadobných portrétov v nádhernom parku Pľúcneho Sanatória v Jablúnkove. A ako je aj na fotkách vidieť, úsmev nám nechýbal!

Čítajte viac
Janka & Martin | svadba Kysucká koliba

Svadba Janky a Martina bola dokonalou ukážkou krásnej letnej svadby v priestoroch novootvorenej Kysuckej koliby. Nechýbala romantika, zábava, množstvo úsmevov a veríme, že aj množstvo zážitkov na celý život. 

Čítajte viac
Aká bola svadba v Central Parku?

Naša svadobná sezóna začala hneď prvým nasledujúcim víkendom po Veľkej noci, kedy sme boli súčasťou hneď 2 krásnych svadieb. Tá sobotňajšia sa konala v krásnych priestoroch Central Parku v centre Žiliny a celá svadba bola naozaj zážitková.

Čítajte viac
Svadba v Bašte Pajštún

Bašta Pajštún je vyhľadávaným komplexom poskytujúci nádherné prostredie a sálu pre dokonalú svadbu. Marcová svadba v Bašte Pajštún bola naozaj vydarená.

Čítajte viac
Ako obohatiť svadobný program

Svadby už dávno nie sú len o tanečnej zábave. Mnoho snúbencov pri plánovaní svadby uvažuje, aký program na svadbu zvoliť, tak aby zabavil rôzne vekové skupiny.

Čítajte viac
Svadba so svadobnou koordinátorkou

Organizácia svadby nie je jednodňovou záležitosťou. Vyžaduje si dostatok času, inšpirácie, predstavivosti a informácie. A to Vám vie poskytnúť svadobný koordinátor. Naviac budete mať svadbu úplne bez starostí.

Čítajte viac