Aďka & Michal | svadobný deň

Tohtoročná svadobná sezóna bola významnou aj pre Aďku s Michalom. Bola to spočiatku síce trošku upršaná piatková svadba, no hovorí sa predsa, že to prší z neba šťastie. Tak aj mi želáme len to šťastie a veľa veľa vzájomnej lásky aspoň spolovice takej, ako bola v ich svadobný deň. 
DSC_0355jpgDSC_0323jpgDSC_0432-side-2jpg
Celá svadba sa konala v Žiline rovnako ako aj svadobné fotenie. Svadobné portréty sme fotili mimo deň svadby a za nás je to skvelá voľba, keď sa chcú mladomanželia odbremeniť  od množstva stresov vo svadobný deň. Zvolili sme slnečný podvečer a tak sa celé fotenie nieslo v uvoľnenej atmosfére.
DSC_0546jpgDSC_0542-side-3jpgDSC_7348jpg
Mravcovci sú taká veselá kopa. A tak si na záver svojho svadobného fotenia spravili troška srandy. Únava robí predsa svoje.
DSC_0793jpgDSC_7314jpgDSC_7356jpg
Aďka s Michalom si svoju lásku sľúbili 24.8.2018 vo Farskom kostole v Žiline. A mali naozaj, čo robiť, aby do príchodu búrky stihli množstvo gratulácií, ktorými ich ich svadobný hostia obklopili.
IMG_1225jpgIMG_1266jpgIMG_1284jpg
Momentky zo svadby sú určite tie najlepšie fotky. Vedia byť plné emócií a skvelých momentov. Záver svadby bol tradične venovaný aj "podaním štafety" slobodným kamarátom a tak si Aďka hodila svoju kyticu. Do roka a do dňa očakávajú v kruhu priateľov ďalšiu svadbu. 
DSC_9424jpgDSC_9457jpg
A mladí páni, trošku netradične, s veľkou odvahou chytali padajúci podväzok. Žeby sa už aj oni chceli ženiť?
DSC_9469jpg
"Zbohom ostávajte, hej mamičkine prahy, čo vám prekráčali, moje biele nohy. Nikoho mi nežaľ, hej len mojej matere, ktože jej na starosť, košieľku operie. S vami sa otec môj, hej, s vami rozlučujem, za vašu láskavosť, pekne vám ďakujem."
DSC_9327-2jpg

Ak Vás naša práca zaujala a mali by ste záujem o naše služby, môžte nás kontaktovať našim kontaktným formulárom. Budeme sa tešiť na spoluprácu!