Aká bola svadba v Central Parku?

Naša svadobná sezóna začala hneď prvým nasledujúcim víkendom po Veľkej noci, kedy sme boli súčasťou hneď 2 krásnych svadieb. Tá sobotňajšia sa konala v krásnych priestoroch penziónu Central Park v centre Žiliny a celá svadba bola naozaj zážitková.

DSC02277jpg

O svadobnú zábavu, nasvietenie sály a program sa staral DJ Mike. Ten sa prišiel nachystať a rozložiť už 3 hodiny pred začiatkom obradu, aby bolo všetko dokonale pripravené a na čas. 

djmike_centralparkpngsvadba_central_parkpng

Na svadbe bolo niekoľko krásnych a oku (aj objektívu) lahodiacich detailov. Krásna svadobná torta s menami mladomanželov, malé ale zato výborné čokoládky rôznej chuti, či originálne darčeky pre hostí v podobe dózičky plnej orieškov. 

svadobna_torta_zilinajpgsvadobne_cokoladypngdarceky_pre_hostipng

Svadobná sála je rozdelená na 3 časti. V najväčšej z nich - nadkrytej terase, boli umiestnené stoly prichystané na svadobnú hostinu. V strednej miestnosti sa nachádzal tanečný parket a v tretej, najmenšej miestnosti, švédske stoly.

central_park_svadbapngcentral_park_zilina_svadbapng
centrapark_svadbapng

Mladomanželia boli naozaj úžasní a celý večer si s ich svadobnými hosťami v Central Parku užili. Svoj prvý mladomanželský tanec odštartovali skvelou choreografiou a konfety tomu celému dodali skvelú atmosféru a šmrnc.

svadba_centrapark_zilinapngsvadba_central_park_1jpg

Parket bol ustavične plný od prvého kola a hostia sa v dobrej nálade bavili až do skorého rána. Zatancovali si aj niekoľko skupinových tancov. Nasvietenie umožnilo počas tanečnej zábavy úplne vypnúť klasické svetlá v sále a tak hosťom v tanci a zábave naozaj nič nebránilo a mohli sa uvoľniť.

svadba_centralpark_1png

Mladomanželom ešte raz ďakujeme, že sme mohli byť súčasťou ich krásneho svadobného dňa. Ešte raz prajeme všetko len a len to najlepšie. Svadba v Central Parku bola skvelá!

58461294_2407329775951883_3511392118192996352_ojpg

Snimka obrazovky 2019-05-04 o194015png