Fotokútik na svadbu

Fotokútik Zážitkárik s fotografom bez priamej tlače fotiek:

Fotokútik Zážitkárik je náš handmade fotokútik vyrobený špeciálne pre našich klientov. Osahuje profesionálnu techniku, konštrukciu s fotostenou, profesionálne nasvietenie softboxami, full-frame zrkadlovku, ktorú obsluhuje náš fotograf a množstvo rekvizít. Primárne je určený klientom, ktorým zabezpečujeme fotenie svadby.

DSC_5377jpg

Fotokútik Zážitkárik si je možné objednať, aj v prípade, že od nás neberiete služby fotografa. Fotokútik príde rozložiť náš profesionálny fotograf, ktorý si fotokútik rozloží a 3 hodiny je k dispozícií na to, aby Vám spravil skvelé zábery. Množstvo fotiek je neobmedzené. Fotky po svadbe fotograf upraví a odovzdá upravené na drevenom USB kľúči (fotky teda nebudete mať hneď, pretože sa najskôr musia upraviť). Výhodou tohto typu fotokútika je, že fotografie budú upravené a budete mať k dispozícií fotografa, ktorý sa Vám bude venovať. Nevýhodou je, že fotky nebudete mať ihneď (doba dodania cca 1 týždeň).

DSC_5448jpg

Fotokútik bez fotografa s priamou tlačou fotiek: Fotokútik s priamou tlačou na mieste - obsahuje fotopozadie, fototechniku obsahujúcu fotobox aj s tlačou, množstvo rekvizít. Pri tomto type príde s fotokútikom obsluha, ktorá rozloží fotokútik a je k dispozícií 3 hodiny (obsluha nefotí). Fotky sú okamžite vytlačené. Výhodou tohto typu fotokútika je, že fotky máte ihneď vytlačené. Nevýhodou je, že fotky nemusia byť vydarené a nie sú upravené, takisto treba počítať s nižšou kvalitou fotiek, nakoľko fotí iba stroj.

Medzi rekvizitami oboch kútikov nechýbajú napríklad: srdiečka, fúziky,  rám, vtipné nápisy, bublifuk, prskavky.


Využite možnosť rezervovať si spolu s fotokútikom na svadbu aj naše ďalšie služby a ušetrite. Pozrite si našu ponuku tu.