Nasvietenie sály

Nasvietenie sály prostredníctvom profesionálnych LED svetiel umiestnených v svadobnej sále je rovnako dôležitou súčasťou svadby, ako samotná svadobná výzdoba sály. Pre krajšie fotografie, či pútavé svadobné video, ktoré zachytí atmosféru, je osvetlenie svadobnej sály takmer nutnosť.

Špičkové LED svetlá ponúkajú veľké možnosti farebných odtieňov použiteľných na nasvietenie svadby a ponúkajú možnosť zladenia s farbou výzdoby. Aký farebný odtieň si mladomanželia zvolia, je iba na nich. S výberom však radi pomôžeme.

Nasvietenie svadobnej sály si vyžaduje dostatok profesionálnych znalostí a skúseností a taktiež prax. Inštalácia osvetlenia taktiež zoberie čas navyše. Klientom sa snažíme vždy voliť taký typ osvetlenia, ktorý správne doplní architektúru a možnosti svadobnej sály a vytvorí príjemnú atmosféru. Osvetlenie potom dotvára celkový dojem zo svadby.

DSC_6599_Fotorjpg

Svetelná výzdoba pre svadby, plesy a eventy je postavená na úspornej a bezpečnej technológii LED. Farebné podsvietenie sály je zabezpečené pomocou LED reflektorov. Sme zo Žiliny a okolia a osvetlenie sály okrem Žilinského kraja realizujeme aj po celom Slovensku. Ponúkame individuálny prístup a priaznivé ceny. Svetelná technika sa neustále rozširuje o nové trendy, napríklad vintage štýl.Máme viac ako 10 ročné skúsenosti s inštaláciou osvetlenia. Rezervácia nasvietenia tu.

DSC_6947_Fotorjpg

Ak sa rozhodujete či sálu nasvietiť alebo nie, pridávame aj niekoľko ukážok nasvietenej a nenasvietenej sály. Najčastejšie používanou farbou je práve jemná bledo-ružová, no vždy sa prispôsobíme požiadavkám klientom a taktiež je možné farbu svetelnej výzdoby v priebehu večera meniť.