Nasvietenie sály

Nasvietenie sály prostredníctvom profesionálnych LED svetiel umiestnených v svadobnej sále je rovnako dôležitou súčasťou svadby, ako samotná svadobná výzdoba sály. Pre krajšie fotografie, či pútavé svadobné video, ktoré zachytí atmosféru, je osvetlenie svadobnej sály takmer nutnosť.

DSC01404jpg

Špičkové LED svetlá ponúkajú veľké možnosti farebných odtieňov použiteľných na nasvietenie svadby a ponúkajú možnosť zladenia s farbou výzdoby. Aký farebný odtieň si mladomanželia zvolia, je iba na nich. S výberom však radi pomôžeme.

DSC08149jpg
DSC06820jpg

Nasvietenie svadobnej sály si vyžaduje dostatok profesionálnych znalostí a skúseností a taktiež prax. Inštalácia osvetlenia taktiež zoberie čas naviac. Klientom sa snažíme vždy voliť taký typ osvetlenia, ktorý správne doplní svadobnú výzdobu možnosti svadobnej sály a vytvorí príjemnú atmosféru. Osvetlenie potom dotvára celkový dojem zo svadby.

DSC00713jpg

Svetelná výzdoba pre svadby, plesy a eventy je postavená na úspornej a bezpečnej technológii LED. Farebné podsvietenie sály je zabezpečené pomocou LED reflektorov. Sme zo Žiliny a okolia a osvetlenie sály okrem Žilinského kraja realizujeme aj po celom Slovensku. Ponúkame individuálny prístup a priaznivé ceny. Svetelná technika sa neustále rozširuje o nové trendy, napríklad vintage štýl. Máme viac ako 10 ročné skúsenosti s inštaláciou osvetlenia. Rezervácia nasvietenia tu.

DSC03682jpg

Nasvietenie rozlišujeme dynamické a statické. Statické svetlá sú rozložené po obvode svadobnej sály a vytvárajú celkovú atmosféru (na fotke nižšie sú to modré svetlá popri stenách sály). Atmosférické nasvietenie vytvára určitú "inimitu" a hostia sa tak počas celého večera cítia príjemne. Zároveň nasvietenie sály priaznivo pôsobí aj na svadobné fotky a videá.

DSC08520jpg

Dynamické svetlá zase umožňujú pohyb podľa hudby a nasvietenie danej scény na parkete (napr. mladomanželov počas svadobnej hry, prvého tanca alebo krájania torty či čepčenia). Rotačné hlavy v dynamickom type nasvietenia osvetlia a upriamia pozornosť hostí na dianie na parkete (bielle svetlo svietiace na mladomanželov).

hotel-marlene-djjpg

Dynamické nasvietenie sály takisto vytvára dynamiku na parkete a striedanie farieb či vzorov podľa tanečnej zábavy a programu. Umožňuje úplne vypnúť žiarovkové svetlo v sále, ktoré na tancovanie nie je vhodné.

nasvietenie-salyjpg

Je len na vás, akú farbu či kombináciu farieb si vyberiete, prispôsobíme sa vašim požiadavkám a taktiež je možné farbu svetelnej výzdoby v priebehu večera meniť.

69625065_380692019538760_6759515668992753664_njpg
Porovnanie nasvietenej saly (sála vnútri) a nenasvietenej sály (žiarovkové svetlo v prvej miestnosti)