Svadba Drevenice Resort Terchová

I keď dažďové ráno predurčovalo kyslé výrazy vykreslené na tvárach svadobčanov, len čo vkročili do svadobnej sály, všetci pookreli. Obdivuhodná kvetinová výzdoba v červených tónoch ruží, ktorú naaranžovala Jedna radosť, vniesla zvedavé nošteky do voňavého záhona. Stolovanie na sklenených podnosoch zvýrazňovalo obrysy tanierov. Ľahko prehodené vzorované prestieradlo sa vynímalo na tanieroch, čím len pridalo na hodnote blahobytu. Táto čistotou skvejúca sa výzdoba bola doplnená o závesy na oknách pre zvýraznenie drevom hrejivého priestora.  

svadobna vyzdobajpg

Ďalší, kto pomohol dostať sa svadobčanom z melanchólie do tanečnej eufórie bol jedinečný svadobný DJ Mike. Postaral sa o skvelú zábavu, ktorej sínusoida len stúpala. Ani ťažko roztancovateľný kolektív svadobného DJ Mika neodradil. Pri prvom manželskom tanci svadobného páru sa pridali aj ostatní. A počas večera si nenechali ujsť žiadne hity. Rovnako nepredstavovala zábranu protišmyková podlaha, na ktorej by sa niekto nechal zahanbiť. Nebolo núdze ani o zábavný program za slovného doprovodu jeho asistentky. Vstupom bol Mladomanželský kvíz. Na zodpovedanie otázok všetci s napätím očakávali. 

Svadba Terchov DJ MIKE Vrkyjpg

Kolo svadobných hier otvoril Svadobný koč. Dokonca ani znalosť pravidiel tejto hry u hráčov neznamenala neomylnosť. Symbolická pokuta, alkoholový štamprlík, sa ušla takmer každému. Príjemne sa tak uvoľnila atmosféra, ktorá pretrvávala po zvyšok večera. Hostia sa nemohli nabažiť hry Svadobné vrece, ktorej hlavnou myšlienkou bolo ošatiť hostí do zábavných módnych výstrelkov. Azda aj známi sa vzájomne nespoznávali. Zábava sršala v plnom prúde, keď prišiel na rad Metlový tanec. Akonáhle sa hostí zmocnila únava, záverečný program Hľadanie nevesty a ženícha uzavrela Renátka s Liborom. Počet hostí na žiadnej svadbe nezohráva úlohu v naplnení očakávania ako sa budú baviť. Dôležité je, nakoľko sú ochotní vzdať sa vážnosti a nechať sa unášať prúdom spontánnosti. Veď, vzorom sú im nevesta a ženích.

Svadba Terchova DJ MIKEjpg