Svadba od Zážitkárov - krok za krokom

Svadba je výnimočnou udalosťou pre každý pár, ktorý sa rozhodne zosobášiť sa. Asi každý chce, aby tento deň bol krásny a prebehol hladko a najlepšie bez stresu. Nevesta si určite potrpí na krásnych šatách, doplnkoch, vizáži no tiež chce mať krásnu výzdobu a prepracované všetky detaily. Ženích väčšinou zase dbá, okrem dobre padnúceho obleku, hlavne na hudbu a program. Naším poslaním je práve vytvorenie beztarostnej, pohodovej svadby s príjemnou atmosférou a skvelou zábavou. Preto každú svadbu pripravujeme individuálne a maximálne zodpovedne. Už počas príprav vieme poradiť s množstvom náležitostí a vďaka našim spoluprácam vieme poradiť aj s ďalšími dôležitými svadobnými dodávateľmi a zabezpečiť napríklad svadobné koláče a tortu, spomínanú výzdobu alebo poradiť, ako zabaviť deti počas svadby a mnoho ďalšieho. 

Keďže každý pár je iný asamozrejme každý pár má aj iné predstavy o svadbe a tiež jedinečné požiadavky. Pri svadbe s budúcimi novamanželmi absolvujeme niekoľko krokov, ktoré pomôžu im a tiež nám pre to, aby sme svoju prácu odviedli čo najlepšie. 

1. Overenie termínu a predbežnej ceny
V prvom rade si každý najskôr overuje dostupný termín a predbežnú cenu. Cez formulár Overenie  termínu a ceny  je ľahke si zistiť, či je termín ešte voľný a takisto za akú približnú cenu, vieme naše služby poskytnúť. Rovnako je môžte termín overiť telefonicky, mailom alebo správou cez sociálne siete. Ak je termín voľný a predbežná cena je v poriadku, na základe e-mailovej komunikácie termín rezervujeme. Pre úplne dokončenie rezervácie je dôležitý ale druhý krok, akým je vyplenie svadobného formuláru k jednotlivým službám, na základe ktorého zistíme základné požiadavky a spravíme celkovú cenovú ponuku.
Snimka obrazovky 2018-07-04 o154641png

2. Vyplnenie svadobného formuláru
Pokiaľ je termín u nás dostupný a orientačná cena je v rámci svadobného rozpočtu, posielame svadobný formulár, v ktorom zisťujeme požiadavky na nás. Na základe odpovedí vieme už pipraviť konkrétnu cenovú ponuku, ktorú zašleme na mail a ak je cenová ponuka v poriadku, termín je zarezervovaný a začína naša spolupráca.

3. Stretnutie
Stretnutie pred svadbou je veľmi dôležitým krokom. Na tomto stretnutí sa vieme porozprávať o konkrétnych predstavách a svadbu dobre rozvhrnúť. Prechádzame si na ňom vyplnené svadobné formuláre, odpovedáme na všetky otázky a my sa zase pýtame na predstavy mladomanželov. Nakoľko je v našich službách zahrnuté aj svadobné poradenstvo, sme plne k dispozícií už počas svadobných príprav a vieme pomôcť aj so svadobným programom. 
20180419_105234jpg

4. Stretnutie pred svadbou

Ak prvé stretnutie prebehlo ešte rok pred svadbou alebo to považujeme či už my alebo aj budúci mladomanželia za potrebné, s klientami ešte absolvujeme jedno stretnutie približne týždeň pred svadbou, kedy už snúbenci majú väčšinu vecí zabezpečených a doladzujú sa ešte detaily a program.

5. Realizácia svadby
Počas svadobného dňa máme vyhradený celý deň na danú svadbu. Ak ide o svadobné fotenie či video, pracujeme od dohodnutého času (od prípravu / od obradu). Dj je pripravený vždy minimálne pol hodiny pred plánovaným príchodom mladomanželov na sálu v prípade, že svadobčania prídu z obradu skôr. 

6. Posvadobné stretnutie a odovzdanie fotiek/videa
Keď už sú svadobné fotografie a video hotové, odovzdávame ich najradšej na osobnom stretnutí, kde zisťujeme aj spokojnosť mladomanželov s nami a s našimi službami. Vždy nás poteší, ak si mladomanželia nájdu ešte čas a napíšu nám referenciu, ktorou zase pomôžu aj iným párom, ktoré hľadajú spoľahlivých svadobných dodávateľov.
35548063_1956157904416080_6776739673260687360_n-2jpg

Ak máte záujem o naše služby, určite nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky, no tiež sa veľmi rýchlo snažíme odpovedať aj na sociálnych sieťach. Cestu zvoľte takú, ako Vám vyhovuje, my sa prispôsobíme :)
Tešíme sa na prípradnú spoluprácu :)

Zážitkári