Svadba od Zážitkárov - krok za krokom

Svadba je výnimočnou udalosťou pre každý pár, ktorý sa rozhodne zosobášiť sa. Asi každý chce, aby tento deň bol krásny a prebehol hladko a najlepšie bez stresu. Nevesta si určite potrpí na krásnych šatách, doplnkoch, vizáži no tiež chce mať krásnu výzdobu a prepracované všetky detaily. Ženích väčšinou zase dbá, okrem dobre padnúceho obleku, hlavne na hudbu a program. Naším poslaním je práve vytvorenie beztarostnej, pohodovej svadby s príjemnou atmosférou a skvelou zábavou. Preto každú svadbu pripravujeme individuálne a maximálne zodpovedne. Už počas príprav vieme poradiť s množstvom náležitostí a vďaka našim spoluprácam vieme poradiť aj s ďalšími dôležitými svadobnými dodávateľmi a zabezpečiť napríklad svadobné koláče a tortu, spomínanú výzdobu alebo poradiť, ako zabaviť deti počas svadby a mnoho ďalšieho. 

DSC_5323jpg

Keďže každý pár je iný asamozrejme každý pár má aj iné predstavy o svadbe a tiež jedinečné požiadavky. Pri svadbe s budúcimi novamanželmi absolvujeme niekoľko krokov, ktoré pomôžu im a tiež nám pre to, aby sme svoju prácu odviedli čo najlepšie. 

1. Overenie termínu a predbežnej ceny

V prvom rade si každý najskôr overuje dostupný termín a predbežnú cenu. Cez formulár Overenie  termínu a ceny  je ľahké si zistiť, či je termín ešte voľný a takisto za akú približnú cenu, vieme naše služby poskytnúť. Rovnako môžte termín overiť telefonicky, mailom alebo správou cez sociálne siete. 

Snimka obrazovky 2018-07-04 o154641png

2.  Stretnutie a vypracovanie cenovej ponuky

Stretnutie je veľmi dôležitým krokom. Na stretnutí sa vieme porozprávať o konkrétnych predstavách a svadbu dobre rozvhrnúť. Prechádzame si na ňom nami pripravené svadobné formuláre, odpovedáme na všetky otázky a my sa zase pýtame na predstavy mladomanželov. Nakoľko je v našich službách zahrnuté aj svadobné poradenstvo, sme plne k dispozícií už počas svadobných príprav a vieme pomôcť aj so svadobným programom. Na základe konkrétnych požiadaviek zostavíme cenovú ponuku.

Snimka obrazovky 2019-02-23 o124923png

3. Vyplnenie svadobného dotazníka

Po stretnutí a dohodnutí vzájomnej spolupráce zasielame svadobné dotazníky (1 pre DJ a 1 pre foto a video), týkajúce sa celého svadobného dňa. Mladomanželom pomôžu utvoriť si predstavu o svadbe a nám zase povedia, s čím všetkým máme počítať a na čo určite nezabudnúť. Svadobný ditazník je možné meniť až do 7 dní pred svadbou, nakoľko sa predstavy snúbencov vedia počas príprav meniť.

20180419_105234jpg

4. Stretnutie pred svadbou

Stretnutie pred svadbou je takou pomyselnou bodkou za svadobnými prípravami. Zväčša ho realizujeme týždeň pred svadbou a slúži na doladenie posledných detailov. Prejdeme si celý svadobný deň a zodpovieme si posledné otázky a spoločne sa navnadíme na tento krásny deň.

5. Realizácia svadby

Počas svadobného dňa máme vyhradený celý deň na danú svadbu. Ak ide o svadobné fotenie či video, pracujeme od dohodnutého času (od prípravu / od obradu). Dj je pripravený vždy minimálne pol hodiny pred plánovaným príchodom mladomanželov na sálu v prípade, že svadobčania prídu z obradu skôr. 

40534902_2061011597250371_8564055915098013696_njpg

6. Posvadobné stretnutie a odovzdanie fotiek/videa

Keď už sú svadobné fotografie a video hotové, odovzdávame ich najradšej na osobnom stretnutí, kde zisťujeme aj spokojnosť mladomanželov s nami a s našimi službami. Vždy nás poteší, ak si mladomanželia nájdu ešte čas a napíšu nám recenziu, ktorou zase pomôžu aj iným párom, ktoré hľadajú spoľahlivých svadobných dodávateľov.

35548063_1956157904416080_6776739673260687360_n-2jpg

Ak máte záujem o naše služby, určite nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky, no tiež sa veľmi rýchlo snažíme odpovedať aj na sociálnych sieťach. Cestu zvoľte takú, ako Vám vyhovuje, my sa prispôsobíme :)
Tešíme sa na prípradnú spoluprácu :)

Zážitkári

190330_211047jpg