Svadba Renatky a Janíka v Kaštieli Krasňany

Vstupná brána v kaštieli Krasňany vábila svadobčanov k príchodu bielymi vysokými lampášmi ovinutými ľahkým tkaným saténom. Rozsiahly dvor kaštieľa voňal čerstvo pokosenou trávou a námestie bolo obklopené rôznorodými prírodnými rozmanitosťami doplnené o kamenné sochy. Neuveriteľné, ale aj takto veľkolepo môžu vyzerať svadobné fotografie od svadobnej fotografky Veroniky vo vašom albume, pokiaľ využijete príležitosť usporiadať svoju svadbu v kaštieli, tak ako to urobila Renátka s Janíkom.

Nasledovalo schodisko s červeným kobercom, ktoré lemovala dekorácia v podobe žiary sálajúcej zo zapalených sviečok. Vychádzajúce teplo hrialo pri srdci, ako láska novomanželov, každého hosťa už pri vstupe do sály. A tam sa to všetko len začalo. Prenádherná výzdoba na svadbu sa niesla v bielom duchu. Živé kvety na svadbu, prevísali ponad vázy, čo siahali vysoko až nad hlavy hostí. Na stole si hostia našli maličkosť, zlatú slamu, servírovanú na zlatistom papierovom podnose v podobe menu. Vynímalo sa na špeciálnej servítke s potlačou na mieru.

Fotokútik, ako inak zlatom trblietavý, pre zvečnenie jedinečných okamihov neostal neopomenutý a hostia si mohli vybrať z množstva rekvizít. Prekvapeniami od ženícha sa nešetrilo a prvú skladbu odohrala svadobná kapela AYA. Pesnička na želanie Renátku dojala k slzám. Ďalšie eso z rukáva ženích vytiahol, keď sa medzi chladnými múrmi kaštieľa roznieslo hudobné turné pod vedením DJ Mika. Jeho nasvietenie sály dokonale zútulnilo prostredie. Pri rezkej rytmike svetlá vytvorili šou, ktorá každého vzpružila, akoby v nich zavládol entuziazmus. Jeho promptné reakcie, na nečakané pokyny zo strany moderátora, umocnili emóciami pri tanečných kreáciách svadobčanov. Svadobný DJ Mike, ten, ktorého nezaskočia ani tí najväčší taneční parketoví králi s požiadavkami hudobného výberu, hravo zvládol zotrvalcov unaviť až do vyčerpania.