Svadba v Čadci

Prostredie, v ktorom sa koná obrad a svadobná hostina ovplyvňuje celkovú atmosféru svadobného dňa a dojem nielen pre hostí, ale aj pre mladomanželov. Ak sa obrad koná v blízkosti miesta, kde prebieha aj svadobná hostina ušetrí sa nie len čas ale aj náklady na dopravu. Mladomanželia by si mali ujasniť, čo od danej svadobnej sály očakávajú. Či majú nejaké špeciálne predstavy a požiadavky. Dobre skúsenosti máme s: hotel Tatra Inn, Hotel Marlene - Oščadnica, Penzióne Kriváň - Korňa.

Obľúbeným miestom na fotenie svadobných fotografií v Čadci a okolí je Kaštieľ v Oščadnici (Kysucká galéria v Oščadnici) a park do ktorého sa schádza drevenými schodmi z terasy. Pred kaštieľom sa nachádza malá fontánka. Ďalším obľúbeným miestom je napríklad Budatínsky park, ktorý je najstarším parkom v Žiline a širokom okolí. Budatínsky park je od Čadce vzdialený približne 30 min. autom.

Ponuka svadobných služieb v Čadci od DJ Mike (Ing. Martin Latka) a fotografky a kameramanky Veroniky je čoraz viac žiadaná o čom svedčia mnohe pozitívne recenzie, ktoré nájdete tu. Rezerváciu termínu, by mali mladomanželia realizovať čím skôr, a zabezpečiť tak, že o termín neprídu. Našu ponuku si môžete pozrieť tu.