Svadba v Čadci | Aké sú svadobné sály a miesta na fotenie v Čadci a okolí?

Prostredie, v ktorom sa koná obrad a svadobná hostina ovplyvňuje celkovú atmosféru svadobného dňa a miesto tiež predurčuje štýl, v akom sa svadba bude niesť. Ak sa obrad koná v blízkosti miesta, kde prebieha aj svadobná hostina ušetrí sa nie len čas, ale aj náklady na dopravu. Mladomanželia by si mali ujasniť, čo od danej svadobnej sály očakávajú. Či majú nejaké špeciálne predstavy a požiadavky. O tom, ako začať plánovať svadbu a vybrať miesto na svadbu v článku tu.

Svadobné sály v Čadci a okolí
Svadby na Kysuciach sa vyznačujú veľkou pohostinnosťou a tiež ide prevažne o väčšie svadby, na ktoré sú potrebné dostatočne veľké svadobné priestory. Dobré skúseností máme s Hotelom Tatra Inn Čadca, Kysucká koliba v Oščadnici alebo Hotel Marlene v Oščadnici.

svadba-tatra-innjpg
Hotel Tatra Inn Čadca (naša realizácia tu)

kysucka-koliba-oscadnica-svadbajpg
Kysucká koliba v Oščadnici (naša realizácia tu)

DSC06375jpg
Hotel Marlene v Oščadnici (naša realizácia tu)

Hotel Marlene disponuje hneď dvoma sálami. Jedna menšia do cca 60 hostí v štýle koliby (obrázok nižšie) a druhá väčšia - kongresová sála pre väčšie svadby (obrázok vyššie).

hotel-marlene-svadbajpg
Hotel Marlene v Oščadnici (naša realizácia tu)

Miesta na fotenie svadobných portrétov v Čadci a okolí
Obľúbeným miestom na fotenie svadobných fotografií v Čadci a okolí je Kaštieľ v Oščadnici (Kysucká galéria v Oščadnici) a park, do ktorého sa schádza drevenými schodmi z terasy. Ďalším krásnym a obľúbeným miestom je napríklad Skanzen Vychylovka (Múzeum kysuckej dediny). Ak ste ochotní zájsť aj niekam ďalej, Budatínsky park, ktorý je najstarším parkom v Žiline a širokom okolí je od Čadce vzdialený približne 30 minút autom. Kúsok za hranicami môžeme nájsť aj priestranný park u pľúcného sanatória v Jablunkove, ktorý je v jarných mesiacoch v rozkvete a v jeseni zas zafarbený do zlatistých farieb. Rovnako skvelými miestami sú lesy, lúky či zaujímavá architektúra. Romantickým miestom na fotenie svadobných portrétov je aj okolie kaplnky v Jelitove a hlavne les, ktorý sa za kaplnkou nachádza (fotky nižšie). Dôležitým pre svadobné fotky nie je len miesto, ale aj čas ich fotenie. O tom, kedy je najlepšie fotiť svadobné portréty sa dočítate v článku tu. Pekné miesta na fotenie portrétov môže mať aj svadobná sála (napríklad aj Hotel Marlene v Oščadnici - fotka nižšie).

71108759_521963578632192_1824837432617467904_njpg
Park pľúcneho sanatória v Jablunkove (viac fotiek tu)

DSC04490jpg
Kaštieľ v Oščadnici (viac fotiek tu)

svadobny-fotograf-cadcajpg
Les pri kaplnke v Jelitove (svadobný klip tu)

DSC03500jpg
Kaplnka v Jelitove - Staškov kaplnka sv. Anny (viac fotiek tu)

DSC07823jpg
Okolie Hotela Marlene v Oščadnici (viac fotiek tu)

budatinsky-park-zilina-foteniejpg
Budatínsky park v Žiline

Od Čadce nie je ďaleko Žilina a o miestach na svadbu v Žiline si môžete prečítať v článku:
Svadba v Žiline | miesta na svadbu, obrad a fotenie

DSC01200jpg
Svadba v Pancha Skybar na streche Holiday Inn Žilina (naša realizácia tu)

Rezerváciu termínu, by mali mladomanželia realizovať čím skôr. Prvým krokom by mala byť rezerácia termínu v svadobnej sále, ktorých je na Kysuciach stále nedostatok a to najmä tých pekných a reprezentatívnych sál. Po rezervácii svadobnej sály by určite nemali odkladať ani hlavné svadobné služby. Našu ponuku svadobných služieb (svadobný fotograf, kameraman, DJ, fotokútik a nasvietenie sály) si môžete pozrieť tu.