Svadba v Žiline

Žilina je dostatočne veľkým mestom, aby sa v nej konalo veľa svadieb. Aké sály v Žiline sú a kam ísť na svadobné fotenie v Žiline?

Svadobná sála v Žiline
Jednou z kľúčových povinností mladomanželov je vybrať správnu svadobnú sálu, ktorá pomôže prežiť svadobný deň presne tak, ako ste si ho vysnívali. Svadobná sála by mala byť dostatočne veľká  a zároveň útulná. Výbornou voľbou sú napríklad obľúbené hotely. Dobré skúsenosti máme napríklad s Villa Nečas, Hotel Dubná Skala alebo Hotel Holiday Inn. Ak uvažujete o svadbe s nádychom histórie správnou voľbou môže byť napríklad kaštieľ Krasňany, ktorého príbeh sa začal písať v 15. storočí. Skvelou voľbou hlavne pre väčšie svadby je aj Village Resort Hanuliak neďaleko Žiliny smerom na Terchovú.

Katiel Krasany DJ Mikejpg
DSC_6603_Fotorjpg

Ak ste zástancom modernejšej svadby a hľadáte moderný a nadčasový priestor na svadbu v Žiline, skvelou voľbou je Event House, ktorž ponúka hneď 3 sály (2 menšie s terasami a 1 veľkú).

DSC_1553jpg
DSC_1556jpg


Svadobné fotenie v Žiline

Obľúbenými miestami na fotenie svadobných fotografií je napríklad Budatínsky park, ktorý je najstarším parkom v Žiline a širokom okolí. Ďalším obľúbeným miestom na fotenie svadobných fotografií je hrad Strečno a okolie, ktoré očarí svojou krásou. Strečniansky hrad je rekonštruovaná zrúcanina stredovekého hradu. Ďalšou obľúbenou destináciou na fotenie svadobných fotografií je obec Terchová v okrese Žilina. No ak máte svadbu v Žiline a nechce sa Vám veľmi cestovať kvôli svadobnému foteniu, skvelými miestami na fotenie svadobných portrétov je aj Vodné dielo Žilina. Ak túžite po svadobných fotkách v prírode, Lesopark Žilina je dostatočne veľký na to, aby ste našli to najkrajšie miesto na svadobné fotenie v Žiline.

Svadobní umelci

Každoročne realizujeme veľké množstvo svadieb, preto odporúčame nenechať si rezerváciu naších služieb na poslednú chvíľu. Našu ponuku svadobných služieb ako svadobný fotograf, svadobný kameraman a svadobný DJ vča si môžte pozrieť tu.