Svadba v Bašte Pajštún

Marec býva obvykle ešte chladným mesiacom, no na tohtoročnej svadbe, ktorá sa konala 30.3.2019 v nádhernom areáli Bašty Pajštún pri Bratislave to vyzeralo skôr na krásnu teplú letnú svadbu.
 
Svada_Pajstunjpg

Obrad pod holým nebom, v pozadí krásny rozkvitnutý strom, srnky pasúce sa po dvore a do toho príjemných 22 stupňov. Romantika ako z filmu.

obrad_basta_pajstunjpg
7d82f93e-0c1a-4089-999f-496e3c043078jpg

Interiér a svadobná výzdoba bola očarujúca. Okrúhle stoly dodajú každej sále bodík naviac a chiavari stoličky sú už v súčasnosti skoro akoby nutnosť. Veľmi jemné, jarné, čisté a nám sa to veľmi páčilo.

Svadba_Basta_Pajstun2jpgSvadba_Pajstun1jpgSvadba_Basta_Pajstun3jpgDSC_5856jpgVeronika_Cizmarova_photographyjpgSvadba_Basta_PajstunjpgSvadba_Basta_Pajstun9jpg

Candy bar na svadbe je veľkým lákadlom. Možno ho považovať za špeciálny druh výzdoby, ktorý ale rýchlo vymizne. Výhodou candy barov ale je, že koláčiky sú v ňom pravidelne dopĺňané a tak sa zbytočne netopia na stoloch.

Svadba_Basta_Pajstun11jpgSvadba_Basta_Pajstun6jpgSvadba_Basta_Pajstun8jpgSvadba_Basta_Pajstun7jpg

Pekné počasie dovolilo hosťom posedieť si aj na terase. Tá bola takisto veľmi pekne vyzdobená a prispôsobená svadobnej hostine. Naviac z nej bol skvelý výhľad na areál Bašty Pajštún.

Svadba_Basta_Pajstun10jpgBasta_Pajstun_svadbajpgPajstun_svadbajpgSvadba_Basta_Pajstun4jpg

Kto už Baštu Pajštún navštívil tak vie, že ide o spojenie kvalitných služieb a prírody. V ohradách možno nájsť niekoľko zvieratiek, ktoré urobia radosť nielen deťom. 

Basta_pajstun-svadba1jpg

Mladomanželia tanečnú zábavu otvorili tradične svojím mladomanželským tancom. Pripravili si choreografiu, ktorá mala veľký úspech. Veľmi im to pristalo!

DSC_5887jpg
DSC_5901jpg

DJ Mike
nasvietil tanečný parket do jemnej žlto-bielej kombinácie, čím sa na sále vytvorila príjemná atmosféra na tanečnú zábavu a svadobné súťaže.

Svadba_Basta_Pajstun5jpg