Svadba v Chate Patúch

Svadba v horách a na chate môže pre mnohých zniesť nereálne. My sme jednu takú krásnu realizovali a to v Chate Patúch v Lietavskej Svinnej neďaleko Žiliny. Chata je vybudovaná priamo v prírode na kraji lesa pri krásnom jazierku, ktoré môže tvoriť skvelú kulisu na fotenie svadobných portrétov.

DSC_3781-2jpg

Svadba v Chate Patúch môže byť len menšia, pretože nejde o veľké priestory, no má tiež krásnu terasu a je teda skvelou voľbou pre tých, ktorí túžia po menšej svadbe v prostredí prírody. Aká by to bola svadba bez koláčov. Tieto, už na pohľad  neodolateľné, pochádzajú z dielne skvelej a úspešnej Lulus bakery a rovnako ako na oko boli neodolateľné aj na chuť. 

DSC_4087-2jpg

Voľba jemnej naturálnej výzdoby určite nebola krokom vedľa. Popravde si do tohto priestoru len veľmi ťažko vieme predstaviť niečo iné. Šišky, poľné kvety, vrecovina a drevené doplnky s iniciálmi mladomaželov tiež nemusia výjsť až tak draho, na rozdiel od honosnej kvetinovej výzdoby. 

DSC_3793-2jpg


Niekedy ani návleky na stoličky nie je nutné prenajímať. Jemná mašľa a drobný kvietok vedia dozdobiť aj tú najobyčajnešiu stoličku. 

V sále sme skúšali rôzne farby svetelnej výzdoby, ktorá je dôležitá rovnako ako tá kvetinová. Prispôsobujeme sa individuálnym požiadavkám všetkých klientov, no mnohí to nechajú všetko v našich rukách. Nakoniec sme zvolili jemnú bledo-ružovú farbu, ktorá po zotmení vytvorila perfektnú atmosféru. 

Sála je rozdolená na 2 časti otvoreným prechodom. Jedna časť (fotky vyššie) slúži na jedálenskú časť a časť druhá (fotky nižšie) slúži ako tanečný parket. Tanečný parket sa nasvietením zväčša odlišuje od ostatných častí sály a svetlá sa menia podľa hudby tak, aby vytvorili priaznivú stmosféru na tancovanie. Nakoľko je predná časť (parket) presklenená, hostia sediaci na terase vidia na celý priebeh svadby aj takto zvonku. 

DSC_5331-2jpg

Ak Vás nasvietenie sály zaujalo a chcete sa ohľadom nasvietenia Vami vybranej sály niečo spýtať, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo na tel. čísle  +421 905 301 686 (DJ Mike).