Svadba v hoteli Marlene*** Oščadnica

Hotel Marlene***  na Kysuciach v obci Oščadnica je vyhľadávanoým miestom pre svadby či firemné eventy. Disponuje dvoma sálami (jedna konferenčná miestnosť - reštaurácia pre 70 ľudí a jedna kongresová miestnosť pre 120 ľudí so samostatnou kuchyňou a bufetovou časťou). Tentoraz sme realizovali svadbu v menšej a útulnejšej z nich. 

DSC_2408jpg

Na prvý pohľad sa môže zdať, že ide o komplikovaný priestor na svadbu, kvôli stĺpom a dominantnému krbu uprostred, no pri menšej svadbe to vôbec nemusí byť problém. Priestor má kapacitu do 70 osôb, pre ktoré je pred krbom dostatok miesta na tanec či svadobné súťaže. 

DSC_2385jpg

Na tejto sále môžme vyzdvihnúť biele drevo, ktoré určite poteší nejedného fotografa. Spolu s bielym nábytkom a jemnými doplnkami ide o čarovné miesto na svadbu so skvelou atmosférou slovenských hôr. Skvelé priestory na svadobné fotenie ponúka aj exteriér hotela. V tomto priestore by aj len polné kvety vyzerali dobre, no bohatejšie kvetinové aranžmány dodali svadbe kúsok noblesy. 

DSC_2442jpg

Trendom tohtoročných svadieb sú aj prírodné prvky rôzneho druhu. A tak drevené podnosy nechýbali ani tu, v tomto prípade ako skvelé podložky pod čajové sviečky. 

DSC_2434jpg

Svadobnú sálu sme nasvietili do jemne fialovej farby tak, aby decentne ladila s výzdobou. V kombinácií s bielou vytvorili počas celého svadobného večera neopísateľnú atmosféru. Vstup do sály po zotmení v jesennom období bol doslova hrejivý. 

DSC_2441jpg

Plusom je aj dostatok parkovacích miest v areáli hotela, či možnosť ubytovania svadobných hostí či mladomanželov spolu s wellnesom.  

DSC_2407jpg

Ak Vás nasvietenie sály zaujalo a chcete sa ohľadom nasvietenia Vami vybranej sály niečo spýtať, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo na tel. čísle  +421 905 301 686 (DJ Mike).

DSC_9952jpg