Svadba v nádhernej Malvázii

Ak by sme mali povedať 1 najvýnimočnejšie miesto, kde sme zatiaľ realizovali svadby, tak by naša jednoznačná voľba znela Malvázia. Rozprávkovo rozprávkové miesto pre svadbu, oslavu, alebo aj len víkendový pobyt. Tento zážitkový komplex ponúka 8 hektárov na realizáciu svadby v rôznom štýle. Na svoje si prídu aj tí, ktorí veľkú svadbu plánujú v stane, ale aj tí, čo túžia po útulnej svadbičke v príjemnom prostredí. Malvázia sa nachádza skoro doslova uprostred ničho a zároveň uprostred všetkého, čo na relax človek potrebuje. Vyzdvihujeme profesionálny no veľmi príjemný personál, ktorý takisto zabezpečil plynulý chod svadby. 

DSC_1749jpg

Malebná no veľmi útúlná reštaurácia v jemne vintage štýle bola krásne pripravená a prestrená. Je spojená so zimnou terasou, ktorá sa počas svadby premenila na tanečný parket. Priestor reštaurácie sme nasvietili do veľmi obľúbených ružovo/fialových farebných tónov. Tanečný parket sme zase oddelili farebnou kombináciou ružovo-tyrkysovej.  Výzdoba bola takisto jemná a elegantná, ako aj celé prostredie hotela. Opäť boli na svadbe použité obľúbené drevené podnosy, ktoré sú aktuálnym svadobným trendom.

DSC_1795jpg

Ak Vás nasvietenie sály zaujalo a chcete sa ohľadom nasvietenia Vami vybranej sály niečo spýtať, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo na tel. čísle  +421 905 301 686 (DJ Mike).

DSC_1767jpg