Svadobné fotografie

Prezrite si niekoľko vybraných svadobných fotografií a portrétov mladomanželov od fotografky Veroniky Čižmárovej. Veronika Čižmárová photo & videography pri fotografovaní svadieb kladie dôraz na emócie, atmosféru, detaily a momenty svadobného dňa.

 
 

Svadobné videá

Svadobné video alebo svadobný film je krásnou spomienkou na výnimočný deň. Veronika Čižmárová photo & videography v svadobných videách kladie dôraz na emócie mladmanželov a svadobných hostí, atmosféru svadobného dňa a detaily, ktoré robia svadbu výnimočnou. V ponuke sú rôzne balíky svadobného videa.

 

DJ Mike

Dj Mike je skvelým svadobným DJ-om, moderátorom a zárukou spokojnosti aj tých najnáročnejších klientov. Vďaka dlhoročným skúsenosťam vie zabezpečiť zábavu pre mladých aj starších zároveň. Pozriete si zopár ukážok tanečnej zábavy a moderovania v jeho podaní a ukážky svadieb, ktoré už realizoval.

 

Nasvietenie svadobných sál

Prezrite si ukážku nasvietenia svadobných sál, v ktorých sme realizovali svadby. DJ Mike má bohaté skúsenosti a vie, ako dané priestory nazvučiť a nasvietiť tak, aby to vyzeralo skvelo, vytvorilo to ohurujúcu atmosféru a pomohlo to kameramanom či fotografom pri ich práci.  

Svadba Kaštiel Krasňany

Svadba Hotel Marlene***

 

Svadba Hotel Malvázia****

Svadba Chata Patúch Lietavská Svinná

 

Svadobné súťaže

Svadobné súťaže a svadobné hry zabavia svadobných hostí a prispejú k uvoľnenej atmosfére. Svadba bude vďaka nim plná úsmevu, radosti a zábavy. Postaráme sa o svadobný program podľa Vašich predstáv. V ponuke máme množstvo svadobných súťaží a hier a je len na Vás, ktoré si vyberiete.