Svadobné fotografie

Prezrite si niekoľko vybraných svadobných fotografií a portrétov mladomanželov od fotografky Veroniky. Veronika Čižmárová film & photography sa vždy snaží zachytiť všetky dôležité momenty tohto krásneho dňa.


Svadobné videá

Svadobné video je krásnou spomienkou na tento výnimočný deň. Veronika Čižmárová film & photography v svadobných videách kladie dôraz na emócie mladmanželov a svadobných hostí, atmosféru svadobného dňa a detaily, ktoré robia svadbu výnimočnou. V ponuke sú rôzne balíky svadobného videa.


DJ Mike

Dj Mike je skvelým svadobným DJom a zárukou spokojnosti aj tých najnáročnejších klientov. Vďaka dlhoročným skúsenosťam vie zabezpečiť zábavu pre mladých aj starších zároveň. Pozriete si zopár ukážok tanečnej zábavy v jeho podaní a ukážky svadieb, ktoré už realizoval.


Nasvietenie svadobných sál

Prezrite si niekoľko svadobných sál, v ktorých sme realizovali svadby. Náš DJ Mike má bohaté skúsenosti a vie, ako dané priestory nazvučiť a nasvietiť tak, aby to vyzeralo skvelo, vytvorilo to ohurujúcu atmosféru a pomohlo to kameramanom či fotografom pri ich práci.  

Svadba Kaštiel Krasňany

Svadba Hotel Marlene***

 

Svadba Hotel Malvázia****

 

Svadba Penzión Kriváň Korňa

Svadba Chata Patúch Lietavská Svinná

 

Svadba Reštaurácia Rakovanka v Rakovej


Svadobné súťaže

Svadobné súťaže a hry zabavia svadobných hostí a prispejú k uvoľnenej atmosfére. Svadba bude vďaka nim plná úsmevu, radosti či zábavy. DJ Mike s asistentom svadobné súťaže súťaže pripravia a odmoderujú.

 

Ďalšie zážitky sú na ceste :)