Jedinečné svadobné koláče a torty

Aby Vaša svadba mala chuť aj šmrnc. Ponúknite Vašich hostí sladkosťami, s vyváženými, ale aj prekvapivými chuťami, vždy s maximálnou snahou vizuálnej krásy.

NETRADIČNÉ PÁRTY TORTY

Oživte Vašu svadbu netradičnou párty tortou. Vláčny vanilkový či čokoládový piškótový korpus plnený ľahkým krémom s kúskami čerstvého ovocia  a zdobený čerstvým sezónnym ovocím. Tortička je na výber 2, 3, 4 kg-ová.

SLADKOSTI PRE VÁŠ VÝNIMOČNÝ DEŇ

Klasické koláčiky tradičné veľkosťou aj druhmi alebo minidezerty - koláčiky menších veľkostí alebo chutné torty a cheesecake rôznych druhov. Vždy chutné a poctivé - výrobky pečené podľa domácej receptúry.

ŠPECIÁLNY CANDY BAR

Candy bar na svadbe už nemusí obsahovať iba malé sladké jednohubky. Doplniť ho môžte menšími tortičkami od výmyslu sveta. Karamelový, makový, pernikový, orieškový či ovocný cheescake alebo rafaelo torta, tvarohový míša či dokonca mrkvová torta, možností je toľko, že si každý príde určite na svoje. S originálnymi tortičkami a s výbornými už aj na okolo lahodiacimi koláčikmi si vytvoríte candy bar, na ktorý sa tak ľahko nezabudne.

NECHAJTE VŠETKY STAROSTI NA NÁS

Aby bol servis ohľadom sladkostí kompletný, ponúkame Vám doplnkové služby v podobe zapožičania podnosov a dopravy. Vaša spokojnosť je naša priorita. Všetkým požiadavkám sa preto snažíme vždy maximálne prispôsobiť. Ponúkame Vám profesionálny a individuálny prístup.