Sme Zážitkári.

 - V E R O N I K A Čižmárová -

Som svadobná fotografka a kameramanka. 

Svadby fotím a kamerujem s dôrazom na emócie, atmosféru, detaily. Fotím aj v hand-made fotokútiku Zážitkárik.

- M A R T I N DJ Mike -

Som svadobný DJ a moderátor. 

Hostí zabávam programom aj hudbou. Vytváram atmosféru aj svetlom, v podobe profesionálneho nasvietenia sály.

Prečo vznikla Svadba od Zážitkárov?

Na svadbách sme sa za roky praxe stretli s rôznymi situáciami, ktoré nás motivovali spojiť naše sily a vytvoriť svadobnú značku, ktorá ponúkne všetky hlavné svadobné služby na jednom mieste a pomôže mladomanželom odbúrať stres a pripraviť im krásnu zážitkovú svadbu.

Naša práca je náš splnený sen.

Výnimočná svadba je sen každého dievčaťa. Viete si predstaviť lepšiu prácu, ako pomôcť nevestám tento sen splniť? Ani my nie. A aj preto našu prácu veľmi milujeme. A naviac nás nikdy nelákalo sedieť v klasickom office. Preto si stretnutia s mladomanželmi plánujeme do obľúbených kaviarní, či už našich alebo ich.

Dôraz na každého z Vás.

Každého z Vás vnímame individuálne. Trávime s Vami čas už niekoľko týždňov, až mesiacov pred svadbou. Vnímame Vaše potreby a priania, ktoré s vášňou realizujeme. Radi Vám poradíme, čo sa nám za roky praxe osvedčilo.

Svadobná koordinácia a poradenstvo od nás

Keďže fotograf a kameraman či DJ sú súčasťou celej svadby a s mladomanželmi strávia väčšinu ich veľkého dňa, aj my sme si popri tejto svojej práci všímali rôzne situácie, či odpovedali mladomanželom na rôzne otázky ohľadom svadby a tak sa naše služby rozšírili aj o svadobné poradenstvo a koordináciu. Na základe našich skúseností dokážeme predvídať situácie, s ktorými väčšina mladomanželov ešte skúsenosť nemá. Preto mnoho mladomanželov čoraz viac vyhľadáva svadobných koordinátorov a tešíme sa, že medzi nich patríme aj my.

S každým z Vás píšeme príbeh.