Robíme to, čo milujeme! 

Ďakujeme naším klientom za krásne recenzie.

 

Veronika a DJ Mike sú skvelý kreatívny pár, ktorému sa podarilo vytvoriť na našej svadbe výbornú náladu, a to vďaka skvelej hudbe, programu plného zábavných súťaží a v neposlednom rade profesionálnemu nasvieteniu sály, ktoré dotvorilo túto neopakovateľnú atmosféru. Veľmi si ceníme nielen ich profesionálny prístup, ale aj ich ľudský prístup. Sú to profesionáli, ktorí Vám ochotne poradia a pomôžu so všetkým, čo treba. Touto cestou by sme sa chceli ešte raz poďakovať Veronike za krásne fotografie, na ktorých sa jej podarilo zachytiť nielen veľké množstvo dôležitých momentov nášho svadobného dňa, ale najmä celú škálu emócií - radosť, šťastie, zaľúbenosť, prekvapenie či vďačnosť, a tak pri pozeraní fotiek s najbližšími prežívame všetky jedinečné momenty ešte raz. Martin a Veronika, ďakujeme vám, že nielen náš svadobný tanec, ale celá svadba bola vďaka vám Perfectly Perfect.

Nika Šošková (svadba IL Padrino)

 

Veronika s Martinom sú skutoční profesionáli. Nebol žiadny problem dohodnúť sa s nimi na čomkoľvek a výsledný produkt je viac než uchvacujúci. Nie len my, ale i širšia rodina bola nadšená z ich práce. I napriek našim náročným požiadavkám, vždy zachovali chladnú hlavu. Cena za službu takejto kvality je bezkonkurenčná. Jednodocho, úplna spokojnosť. Vrelé díky, ešte raz.

Braňo Eldes (svadba Plzeň)

 

Neopakovateľné čaro s nezabudnuteľnými zážitkami, perfektnú atmosféru vyčarili počas svadby našej dcéry tím skvelých mladých ľudí "Svadby od Zážitkarov “ kvalitným nasvietením sály, výbornou mixážou hudby, profesionálnym moderovaním, zábavnými súťažami vytvorili DJ Mike, Veronika, Adam a Patrik, skvelú zábavu pre všetkých svadobčanov. Profesionálny prístup, ústretovosť a ľudskosť DJ Mike, Veroniky a celého tímu teda aj sa podpísala na spokojnosti všetkých svadobčanov. A ja len dodám za všetkých ĎAKUJEME! Ďakujeme za krásne fotografie!

Lenka Sedláčková (svadba sála Žarec Čadca)

 

Svadba od Zážitkárov všetkých na našej svadbe obohatila o tie naozaj najkrajšie zážitky vďaka bohatej ponuke hudobných žánrov, zábavnému programu, fotokútiku a radostnej atmosféry až do rána. Veľká vďaka za krásnu spoluprácu.

Renátka Olešňanová (svadba sála Žarec Čadca)

 

Mali sme na svadbe Veroniku s kamerou a DJ Mike. Bol to fakt dobrý výber, môžeme len odporúčať. Program aj hudba bola super, výborná spolupráca. Vidno, že majú bohaté skúsenosti. Všetci sa bavili a hostia chválili. Video zo svadby je veľmi dobre vymyslené, počas príhovorov sa mi veľmi páčia emotívne zábery z fotenia, pôsobí veľmi romanticky. Veronika si dala záležať a vybrala naozaj najlepšie zábery a spracovala ich tak, že každý na videu vyzerá dobre v každej chvíli. Video sme dostali na vyrezávanom USB v sympatickej ozdobenej krabičke. Ďakujeme krásne, pomohli ste urobiť náš výnimočný deň perfektným.

Aďka Slováková (svadba Hotel Tatra Inn)

 

Svoj svadobný deň sme si naplno užili aj vďaka tímu skutočných profesionálov Svadby od Zážitkárov. Od samotného začiatku čakajte absolútne profesionálny prístup: podrobný dotazník, ako si predstavujete váš deň D; osobné stretnutie, kde si dotazník prejdete; keď nemáte jasnú predstavu, pomôžu vám; dokonalé fotenie, aj keď nemáte skúsenosti. Počas svadby šľapalo všetko ako hodinky, mohli sme sa stopercentne spoľahnúť a nádherné nasvietenie. Našu spoluprácu, prípravu a svadbu môžem zhrnúť slovami: zábava, pohoda, profesionalita, zážitok, perfektná komunikácia, ochota, spoľahlivosť. Keď si chcete svoj deň užiť, odporúčam tím Svadby od Zážitkárov. Spolu s (už) manželom ďakujeme!

Aďka Mravcová (Svadba Hotel Grand)

 

Náš najkrajší a najúžasnejší deň D, bol vďaka týmto ľuďom zachytený tým najprofesionálnejším spôsobom, kde naša spontánnosť nebola prekážkou. Patrí vám veľké ĎAKUJEM za prácu, ktorá zachytila našu lásku a každú jednu emóciu nášho svadobného dňa a ľudí, ktorých milujeme. Prajeme veľa úspechov vo Vašej budúcej práci, ste úžasní.

Miška Sidorová (svadba Event House)

 

Chceme veľmi pekne poďakovat Mikeovi aj Veronike, že boli súčasťou nášho veľkého dňa. Lepšie sme si vybrať nemohli! Zábava bola neskutočná, všetci sa výborne bavili !!! Nasvietenie sály bolo taktiež super! Všetko vyšlo na 1*. Ďakujeme tiež, že ste nám pomohli aj s hudobníkom na obrad. Čo by sme bez vás robili. Sme radi, že sme vás mohli spoznať.

Mirka Hlavatá (svadba Kaštieľ Krasňany)

 

Na svadobnej hostine bola aj vďaka "Zážitkárom" skvelá atmosféra. Výborná spolupráca, cool nasvietenie sály, dobrý výber hudby a hlavne parádna zábava. Súťaže sme veľmi nechceli, ale nechali sme sa prehovoriť a neľutovali sme. Využili sme aj fotokútik a bolo to fajn. Rozhodne odporúčam.

Michal Varmus (svadba Hotel Tatra Inn Čadca)

 

DJ Mike je profesionál, výborná atmosféra vďaka skvelému výberu pesničiek ušitých svadobným hosťom na mieru. Tiež oceňujem krásne nasvietenie sály, ktoré dodalo zábave tu správnu atmosféru. Pri fotení s Veronikou sme sa cítili príjemne a uvoľnene, pretože spolupráca s ňou bola plná úsmevov a pohody. To, že s asistentom aj kamerovali sme ani nevnímali a napriek tomu vznikli nádherne zábery, vďaka ktorým si budeme našu krásnu svadbičku môcť kedykoľvek pripomenúť. Celkovo na tíme Svadba od Zážitkárov vyzdvihujem perfektnú komunikáciu, ústretovosť, ochotu poradiť s čímkoľvek.

Janka Obertíková (svadba Sobášny Palác Bytča)

 

Boli sme veľmi spokojní. Na našej svadbe Dj Mike spolu s Veronikou vytvorili úžasnú atmosféru, každý, či už mladý, či starší sa zabavil. Vďaka Veronike máme na svadbu aj krásnu spomienku v podobe videa. Ďakujeme a odporúčame.

Nika Hlavatá (svadba Zborov Kysuce)

 

Veľká spokojnosť. Veronika a DJ Mike urobili na našej svadbe super zábavu vďaka skvelej hudbe, súťažiam a nasvieteniu. Určite odporúčam každému a chválim aj výbornu komunikáciu pred aj počas celej svadby.

Ľubka Bocková (svadba Penzión Kriváň)

 

Milí, veľmi šikovní ľudia, ktorí vytvorili na našej svadbe skvelú atmosféru. Výborný prístup, skvelá práca. Určite môžme len odporúčiť.

Anička Briestenská (svadba Chata Patúch)

 

Svadba je nezabudnuteľný zážitok, vďaka fotografke Veronike a DJ Mike-ovi nám spomienky na tento deň zostanú navždy. Pozeranie svadobného videa nám vždy vyčarí úsmev na tvári a pripomenie tento výnimočný deň. Vrelo odporúčame každému, kto hľadá profesionálny a priateľský prístup, dobré rady, príjemnú atmosféru počas celej spolupráce.

Danka Straková (svadba Oravská Lesná)

 

ĎAKUJEM! DJ Mike sa pripravil s profesionalitou, akú som očakávala. Prístupom, modernou technikou, výbornou hudbou - oceňujem výber skladieb - držal nás stále na parkete, nasvietenie miestnosti - vytvorilo perfektnú atmosféru. Pekné okamihy a spomienky nám ostanú vďaka skvelej fotografke Veronike. Ešte raz ďakujem tomuto mladému teamu a vrelo odporúčam ich služby.

Janka Pieronová (Motel Skalka)

 

Jednoznačne odporúčam. DJ Mike a fotografka Veronika odviedli naozaj veľmi dobrú prácu. DJ Mike repertoarom pesničiek, technikou a aktívnym prístupom zdvihol zo stoličiek celé osadenstvo oslavy, ktoré pozostávalo z viacerých generácií a všetci sa bavili. Slečna Veronika zachytila najlepšie okamihy, vďaka ktorým môžme spomínať s úsmevom ako nám všekým dobre bolo.

Martin Pieron (Motel Skalka)