Robíme to, čo milujeme! 

Ďakujeme naším klientom za krásne recenzie.

Veronika s Martinom sú skutoční profesionáli. Nebol žiadny problem dohodnúť sa s nimi na čomkoľvek a výsledný produkt je viac než uchvacujúci. Nie len my, ale i širšia rodina bola nadšená z ich práce. I napriek našim náročným požiadavkám, vždy zachovali chladnú hlavu. Cena za službu takejto kvality je bezkonkurenčná. Jednodocho, úplna spokojnosť. Vrelé díky, ešte raz.

Braňo Eldes
(svadba Plzeň)


Svoj svadobný deň sme si naplno užili aj vďaka tímu skutočných profesionálov Svadby od Zážitkárov. Od samotného začiatku čakajte absolútne profesionálny prístup: podrobný dotazník, ako si predstavujete váš deň D; osobné stretnutie, kde si dotazník prejdete; keď nemáte jasnú predstavu, pomôžu vám; dokonalé fotenie, aj keď nemáte skúsenosti. Počas svadby šľapalo všetko ako hodinky, mohli sme sa stopercentne spoľahnúť a nádherné nasvietenie. Našu spoluprácu, prípravu a svadbu môžem zhrnúť slovami: zábava, pohoda, profesionalita, zážitok, perfektná komunikácia, ochota, spoľahlivosť. Keď si chcete svoj deň užiť, odporúčam tím Svadby od Zážitkárov. Spolu s (už) manželom ďakujeme!

Aďka Mravcová
(Svadba Hotel Grand)


Náš najkrajší a najúžasnejší deň D, bol vďaka týmto ľuďom zachytený tým najprofesionálnejším spôsobom, kde naša spontánnosť nebola prekážkou. Patrí vám veľké ĎAKUJEM za prácu, ktorá zachytila našu lásku a každú jednu emóciu nášho svadobného dňa a ľudí, ktorých milujeme. Prajeme veľa úspechov vo Vašej budúcej práci, ste úžasní.

Miška Sidorová
(svadba Event House)


Chceme veľmi pekne poďakovat Mikeovi aj Veronike, že boli súčasťou nášho veľkého dňa. Lepšie sme si vybrať nemohli! Zábava bola neskutočná, všetci sa výborne bavili !!! Nasvietenie sály bolo taktiež super! Všetko vyšlo na 1*. Ďakujeme tiež, že ste nám pomohli aj s hudobníkom na obrad. Čo by sme bez vás robili. Sme radi, že sme vás mohli spoznať.

Mirka Hlavatá
(svadba Kaštieľ Krasňany)


DJ Mike je profesionál, výborná atmosféra vďaka skvelému výberu pesničiek ušitých svadobným hosťom na mieru. Tiež oceňujem krásne nasvietenie sály, ktoré dodalo zábave tu správnu atmosféru. Pri fotení s Veronikou sme sa cítili príjemne a uvoľnene, pretože spolupráca s ňou bola plná úsmevov a pohody. To, že s asistentom aj kamerovali sme ani nevnímali a napriek tomu vznikli nádherne zábery, vďaka ktorým si budeme našu krásnu svadbičku môcť kedykoľvek pripomenúť. Celkovo na tíme Svadba od Zážitkárov vyzdvihujem perfektnú komunikáciu, ústretovosť, ochotu poradiť s čímkoľvek.

Janka Obertíková
(svadba Sobášny Palác Bytča)


Boli sme veľmi spokojní. Na našej svadbe Dj Mike spolu s Veronikou vytvorili úžasnú atmosféru, každý, či už mladý, či starší sa zabavil. Vďaka Veronike máme na svadbu aj krásnu spomienku v podobe videa. Ďakujeme a odporúčame.

Nika Hlavatá
(svadba Zborov Kysuce)


Veľká spokojnosť. Veronika a DJ Mike urobili na našej svadbe super zábavu vďaka skvelej hudbe, súťažiam a nasvieteniu. Určite odporúčam každému a chválim aj výbornu komunikáciu pred aj počas celej svadby.

Ľubka Bocková

(svadba Penzión Kriváň)


Milí, veľmi šikovní ľudia, ktorí vytvorili na našej svadbe skvelú atmosféru. Výborný prístup, skvelá práca. Určite môžme len odporúčiť.

Anička Briestenská

(svadba Chata Patúch)


Svadba je nezabudnuteľný zážitok, vďaka fotografke Veronike a DJ Mike-ovi nám spomienky na tento deň zostanú navždy. Pozeranie svadobného videa nám vždy vyčarí úsmev na tvári a pripomenie tento výnimočný deň. Vrelo odporúčame každému, kto hľadá profesionálny a priateľský prístup, dobré rady, príjemnú atmosféru počas celej spolupráce.

Danka Straková

(svadba Oravská Lesná)


ĎAKUJEM! DJ Mike sa pripravil s profesionalitou, akú som očakávala. Prístupom, modernou technikou, výbornou hudbou - oceňujem výber skladieb - držal nás stále na parkete, nasvietenie miestnosti - vytvorilo perfektnú atmosféru. Pekné okamihy a spomienky nám ostanú vďaka skvelej fotografke Veronike. Ešte raz ďakujem tomuto mladému teamu a vrelo odporúčam ich služby.

Janka Pieronová

(Motel Skalka)


Jednoznačne odporúčam. DJ Mike a fotografka Veronika odviedli naozaj veľmi dobrú prácu. DJ Mike repertoarom pesničiek, technikou a aktívnym prístupom zdvihol zo stoličiek celé osadenstvo oslavy, ktoré pozostávalo z viacerých generácií a všetci sa bavili. Slečna Veronika zachytila najlepšie okamihy, vďaka ktorým môžme spomínať s úsmevom ako nám všekým dobre bolo.

Martin Pieron

(Motel Skalka)