Robíme to, čo milujeme. 

Ďakujeme naším klientom za krásne recenzie.

Referencie si môžete prečítať aj na našej FB stránke Svadba od Zážitkárov v časti Recenzie.

Milí Zažitkari, ďakujeme, že ste boli súčasťou nášho dňa. Už od prvého stretnutia sme vedeli, že naša svadba je v tých najlepších rukách. Martin, tebe ďakujeme za to, že si z nášho svadobného dňa urobil najlepšiu party nášho života a tebe Veronika ďakujeme, že si to všetko tak nádherne zachytila.
Sme veľmi vďační, že sme vás mohli spoznať, pretože ste nielen ozajstní profesionáli a pre nás

Kika S. (svadba na Kysuciach)


Ďakujeme, spolupráca s vami bola najúžasnejšia voľba, akú sme mohli zvoliť. Ste úžasní ľudia s hromadou skvelých nápadov, ktoré nám veľmi pomohli. Naša svadba bola čarovná a zábavná aj vďaka vám. Prajeme vám s Jojom, aby ste nemali ani jeden víkend voľný, okrem toho dovolenkového.

Vladka V. (svadba svadobná sála Kinekus Žilina)


Ďakujeme Veronike, DJ Mikeovi a tiež Adamovi za úžasnú spoluprácu a za to, že náš najdôležitejší deň spravili úplne dokonalým. Skvelý priateľský a profesionálny prístup od prvej komunikácie až po svadobný deň. Veľká časť stresu vďaka nim odpadla, DJ Mike sa postaral o úžasnú zábavu a moderovanie celej svadby až do ranných hodín. Kvalita fotiek a úroveň spracovania videa bola neskutočná, lepšie sme si ani priať nemohli. Za nás odporúčame všetkými desiatimi a ešte raz im patrí jedno obrovské ĎAKUJEME

Evka B. (svadba Tatra Inn Čadca)


Chcem sa veľmi poďakovať Veronike a Martinovi za úžasný zážitok na našej svadbe. Martin nám skvele hral do tanca a bavil všetkých svadobčanov do skorých ranných hodín, že sa nikomu nechcelo odísť. Veronika nám vytvorila krásnu spomienku v podobe fotiek. Aj keď sme Martina a Veroniku stretli iba rok pred svadbou, dokázali nás svojim profesionálnym a priateľským prístupom dostať do veľkej pohody a vždy sme sa mali o čom pobaviť. Dokonca aj pri kávičkovej prestávke počas fotenia. Vznikli nám unikátne fotky a spomienky na skvelú zábavu. Ďakujeme a prajeme ešte veľa spokojných zákazníkov.

Valika V. (svadba Zámok The Grand Vígľaš Zvolen)


Chceli by sme sa vám veľmi pekne poďakovať za to, že ste boli súčasťou nášho zatiaľ najkrajšieho dňa v živote. Už od nášho prvého stretnutia som vedela, že zvoliť si celý váš tím bude ten najlepší nápad. A aj bol. Veronika, Martin, Patrik a Adam ďakujeme vám za najlepší prístup a profesionalitu akú ste mohli vykonávať. Špeciálne tebe Veronika a Martin patrí veľká vďaka, neviete si ani predstaviť, akí sme boli spokojní so všetkým. Vaša profesionálne vykonávaná práca bola na nezaplatenie. Hostia sa bavili a všetci vás vychválili. Robte túto prácu aj naďalej lebo vo vašom prípade sa to veľmi OPLATÍ. Celý tím Zážitkárov môžem len odporučiť.

Zuzka H. (svadba Villa Nečas Žilina)


Dá sa napísať naozaj veľa vecí, no najvýstižnejšie je slovo ĎAKUJEME. Ďakujeme za to, že ste boli súčasťou tohto dňa, ktorý bol v našom živote zlomový. Ďakujeme za to, že ste nám pomáhali zvládať nervozitu, za váš prístup, ochotu nám pomôcť. Ste úžasná partia. Veľmi si vážime, že ste boli súčasťou tohto špeciálneho dňa.

Andrejka K. (svadba Park Hotel Čingov)


Naše najkrajšie spomienky máme krásne zaznamenané vďaka Vám. Úžaní ľudia, maximálna spokojnosť s ich prácou. Ďakujeme, že ste strávili náš veľký deň snami. Fotky, video v mega kvalite! Pri ich časovo náročnej práci sa oplatilo čakať. Patrí Vám veľke ĎAKUJEME. ODPORÚČAME týchto mladých skvelých ľudí!

Kika C. (svadba Hotel Marlene Oščadnica)


Maťko, Veronička, profesionáli od kosti. Ďakujeme za nezabudnuteľný zážitok z našej svadby. Vybrali sme si najlepších z najlepších a úprimne odporúčame každému, kto chce zažiť nezabudnuteľnú svadbu, až si vyberú práve Zážitkárov. Ďakujeme Miška & Filip

Miška G. (svadba Kysuce)


Veronika a DJ Mike sú skvelý kreatívny pár, ktorému sa podarilo vytvoriť na našej svadbe výbornú náladu, a to vďaka skvelej hudbe, programu plného zábavných súťaží a v neposlednom rade profesionálnemu nasvieteniu sály, ktoré dotvorilo túto neopakovateľnú atmosféru. Veľmi si ceníme nielen ich profesionálny prístup, ale aj ich ľudský prístup. Sú to profesionáli, ktorí Vám ochotne poradia a pomôžu so všetkým, čo treba. Touto cestou by sme sa chceli ešte raz poďakovať Veronike za krásne fotografie, na ktorých sa jej podarilo zachytiť nielen veľké množstvo dôležitých momentov nášho svadobného dňa, ale najmä celú škálu emócií - radosť, šťastie, zaľúbenosť, prekvapenie či vďačnosť, a tak pri pozeraní fotiek s najbližšími prežívame všetky jedinečné momenty ešte raz. Martin a Veronika, ďakujeme vám, že nielen náš svadobný tanec, ale celá svadba bola vďaka vám Perfectly Perfect.

Nika Š. (svadba IL Padrino Žilina)


Veronika s Martinom sú skutoční profesionáli. Nebol žiadny problem dohodnúť sa s nimi na čomkoľvek a výsledný produkt je viac než uchvacujúci. Nie len my, ale i širšia rodina bola nadšená z ich práce. I napriek našim náročným požiadavkám, vždy zachovali chladnú hlavu. Cena za službu takejto kvality je bezkonkurenčná. Jednodocho, úplna spokojnosť. Vrelé díky, ešte raz.

Braňo E. (svadba Plzeň)


Neopakovateľné čaro s nezabudnuteľnými zážitkami, perfektnú atmosféru vyčarili počas svadby našej dcéry tím skvelých mladých ľudí "Svadby od Zážitkarov “ kvalitným nasvietením sály, výbornou mixážou hudby, profesionálnym moderovaním, zábavnými súťažami vytvorili DJ Mike, Veronika, Adam a Patrik, skvelú zábavu pre všetkých svadobčanov. Profesionálny prístup, ústretovosť a ľudskosť DJ Mike, Veroniky a celého tímu teda aj sa podpísala na spokojnosti všetkých svadobčanov. A ja len dodám za všetkých ĎAKUJEME! Ďakujeme za krásne fotografie!

Lenka S. (svadba sála Žarec Čadca)


Svadba od Zážitkárov všetkých na našej svadbe obohatila o tie naozaj najkrajšie zážitky vďaka bohatej ponuke hudobných žánrov, zábavnému programu, fotokútiku a radostnej atmosféry až do rána. Veľká vďaka za krásnu spoluprácu.

Renátka O. (svadba sála Žarec Čadca)


Mali sme na svadbe Veroniku s kamerou a DJ Mike. Bol to fakt dobrý výber, môžeme len odporúčať. Program aj hudba bola super, výborná spolupráca. Vidno, že majú bohaté skúsenosti. Všetci sa bavili a hostia chválili. Video zo svadby je veľmi dobre vymyslené, počas príhovorov sa mi veľmi páčia emotívne zábery z fotenia, pôsobí veľmi romanticky. Veronika si dala záležať a vybrala naozaj najlepšie zábery a spracovala ich tak, že každý na videu vyzerá dobre v každej chvíli. Video sme dostali na vyrezávanom USB v sympatickej ozdobenej krabičke. Ďakujeme krásne, pomohli ste urobiť náš výnimočný deň perfektným.

Aďka S. (svadba Hotel Tatra Inn Čadca)


Svoj svadobný deň sme si naplno užili aj vďaka tímu skutočných profesionálov Svadby od Zážitkárov. Od samotného začiatku čakajte absolútne profesionálny prístup: podrobný dotazník, ako si predstavujete váš deň D; osobné stretnutie, kde si dotazník prejdete; keď nemáte jasnú predstavu, pomôžu vám; dokonalé fotenie, aj keď nemáte skúsenosti. Počas svadby šľapalo všetko ako hodinky, mohli sme sa stopercentne spoľahnúť a nádherné nasvietenie. Našu spoluprácu, prípravu a svadbu môžem zhrnúť slovami: zábava, pohoda, profesionalita, zážitok, perfektná komunikácia, ochota, spoľahlivosť. Keď si chcete svoj deň užiť, odporúčam tím Svadby od Zážitkárov. Spolu s (už) manželom ďakujeme!

Aďka M. (Svadba Hotel Grand Žilina)


Náš najkrajší a najúžasnejší deň D, bol vďaka týmto ľuďom zachytený tým najprofesionálnejším spôsobom, kde naša spontánnosť nebola prekážkou. Patrí vám veľké ĎAKUJEM za prácu, ktorá zachytila našu lásku a každú jednu emóciu nášho svadobného dňa a ľudí, ktorých milujeme. Prajeme veľa úspechov vo Vašej budúcej práci, ste úžasní.

Miška Č. (svadba Event House Žilina)


Chceme veľmi pekne poďakovat Mikeovi aj Veronike, že boli súčasťou nášho veľkého dňa. Lepšie sme si vybrať nemohli! Zábava bola neskutočná, všetci sa výborne bavili !!! Nasvietenie sály bolo taktiež super! Všetko vyšlo na 1*. Ďakujeme tiež, že ste nám pomohli aj s hudobníkom na obrad. Čo by sme bez vás robili. Sme radi, že sme vás mohli spoznať.

Mirka H. (svadba Kaštieľ Krasňany)


Na svadobnej hostine bola aj vďaka "Zážitkárom" skvelá atmosféra. Výborná spolupráca, cool nasvietenie sály, dobrý výber hudby a hlavne parádna zábava. Súťaže sme veľmi nechceli, ale nechali sme sa prehovoriť a neľutovali sme. Využili sme aj fotokútik a bolo to fajn. Rozhodne odporúčam.

Michal V. (svadba Hotel Tatra Inn Čadca)


DJ Mike je profesionál, výborná atmosféra vďaka skvelému výberu pesničiek ušitých svadobným hosťom na mieru. Tiež oceňujem krásne nasvietenie sály, ktoré dodalo zábave tu správnu atmosféru. Pri fotení s Veronikou sme sa cítili príjemne a uvoľnene, pretože spolupráca s ňou bola plná úsmevov a pohody. To, že s asistentom aj kamerovali sme ani nevnímali a napriek tomu vznikli nádherne zábery, vďaka ktorým si budeme našu krásnu svadbičku môcť kedykoľvek pripomenúť. Celkovo na tíme Svadba od Zážitkárov vyzdvihujem perfektnú komunikáciu, ústretovosť, ochotu poradiť s čímkoľvek.

Janka O. (svadba Sobášny Palác Bytča)


Boli sme veľmi spokojní. Na našej svadbe Dj Mike spolu s Veronikou vytvorili úžasnú atmosféru, každý, či už mladý, či starší sa zabavil. Vďaka Veronike máme na svadbu aj krásnu spomienku v podobe videa. Ďakujeme a odporúčame.

Nika H. (svadba Zborov Kysuce)


Veľká spokojnosť. Veronika a DJ Mike urobili na našej svadbe super zábavu vďaka skvelej hudbe, súťažiam a nasvieteniu. Určite odporúčam každému a chválim aj výbornu komunikáciu pred aj počas celej svadby.

Ľubka B. (svadba Penzión Kriváň Korňa)


Milí, veľmi šikovní ľudia, ktorí vytvorili na našej svadbe skvelú atmosféru. Výborný prístup, skvelá práca. Určite môžme len odporúčiť.

Anička B. (svadba Chata Patúch)


Svadba je nezabudnuteľný zážitok, vďaka fotografke Veronike a DJ Mike-ovi nám spomienky na tento deň zostanú navždy. Pozeranie svadobného videa nám vždy vyčarí úsmev na tvári a pripomenie tento výnimočný deň. Vrelo odporúčame každému, kto hľadá profesionálny a priateľský prístup, dobré rady, príjemnú atmosféru počas celej spolupráce.

Danka S. (svadba Oravská Lesná)


ĎAKUJEM! DJ Mike sa pripravil s profesionalitou, akú som očakávala. Prístupom, modernou technikou, výbornou hudbou - oceňujem výber skladieb - držal nás stále na parkete, nasvietenie miestnosti - vytvorilo perfektnú atmosféru. Pekné okamihy a spomienky nám ostanú vďaka skvelej fotografke Veronike. Ešte raz ďakujem tomuto mladému teamu a vrelo odporúčam ich služby.

Janka P. (Motel Skalka)


Jednoznačne odporúčam. DJ Mike a fotografka Veronika odviedli naozaj veľmi dobrú prácu. DJ Mike repertoarom pesničiek, technikou a aktívnym prístupom zdvihol zo stoličiek celé osadenstvo oslavy, ktoré pozostávalo z viacerých generácií a všetci sa bavili. Slečna Veronika zachytila najlepšie okamihy, vďaka ktorým môžme spomínať s úsmevom ako nám všekým dobre bolo.

Martin P. (Motel Skalka)