Volám sa Veronika a pod značkou Svadba od Zážitkárov fotím a kamerujem svadbyAko svadobná fotografka a kameramanka kladiem pri svojej práci dôraz na zachytenie emócií mladomanželov a svadobných hostí, atmosféry svadobného dňa a detaily, ktoré každú svadbu robia jedinečnou.

Zistiť viac tu.


Som DJ Mike profesionálny DJ, moderátor a svadobný koordinátor už viac ako 10 rokov. Svadby aktívne moderujem v slovenskom, alebo anglickom jazyku. Starám sa o kvalitnú hudobnú zábavu, svadobné súťaže a hry a hladký priebeh svadby bez stresu. Svadobné sály profesionálne nasvetľujem. 

Zistiť viac tu.


Nasvietenie sály

Nasvietenie svadobnej sály slúži na vytvorenie atmosféry. Umožňuje vypnúť svetlá v sále a vytvoriť tak výborné podmienky na tanec, svadobný program a svadobnú zábavu. Nasvietenie sály je možné zladiť s výzdobou v sále. Svadobné fotografie a svadobný film vďaka nasvieteniu pôsobia krajšie a zaujímavejšie.

 

fotokútik Zážitkárik

Fotokútik je žiadanou súčasťou svadieb. Cieľom je zabaviť hostí a vytvoriť unikátne zábery. Náš hand-made fotokútik Zážitkárik obsahuje viac ako 100 rekvizít, žiarovky, kvety a maľované foto-plátno. Väčšina našich rekvizít je hand-made a rekvizity prispôsobujeme klientom na mieru. 

 Zistiť viac tu.

 

Svadobná koordinácia

Pomôžeme vám s celým procesom plánovania a realizácie svadby bez stresu. Poradíme, kde začať s prípravou na svadbu, ako postupovať a čo všetko zariadiť. Ukážeme vám, ako sa pripraviť na svadobné fotenie a kamerovanie, ako oživiť svadbu unikátnymi službami (vystúpenia, folklóristi, cimbalová muzika, fotokútik...), ako obohatiť svadobný program (svadobné súťaže a hry) či potešiť svadobčanov (jedinečné svadobné darčeky).

 

Overte si termín a cenu