- V E R O N I K A Čižmárová

Som svadobná fotografka a kameramanka. Kladiem dôraz na zachytenie všetkých dôležitých momentov svadby, emócií, atmosféry a detailov, ktoré každú svadbu robia jedinečnou.

Ukážka tvorby.

- M A R T I N DJ Mike -

Som DJ a svadobný moderátor. Svadby moderujem v slovenskom, alebo anglickom jazyku. Starám sa o  hudobnú zábavu, svadobné súťaže a hry a hladký priebeh svadby bez stresu. Svadobné sály profesionálne nasvetľujem. 

Ukážka tvorby.


nasvietenie sály od M A R T I N A

 Nasvietenie svadobnej sály slúži na vytvorenie atmosféry. Umožňuje vypnúť svetlá v sále a vytvoriť tak výborné podmienky na tanec, svadobný program a svadobnú zábavu. Nasvietenie sály je možné zladiť s výzdobou v sále. Svadobné fotografie a svadobný film vďaka nasvieteniu pôsobia krajšie a zaujímavejšie.


fotokútik Zážitkárik od V E R O N I K Y

Fotokútik je žiadanou súčasťou svadieb. Cieľom je zabaviť hostí a vytvoriť unikátne zábery. Náš hand-made fotokútik Zážitkárik obsahuje viac ako 100 rekvizít, žiarovky, kvety a maľované foto-plátno.

 Zistiť viac tu.


Svadobné konzultácie od Z Á Ž I T K Á R O V

Pomôžeme vám s celým procesom plánovania a realizácie svadby bez stresu. Poradíme, kde začať s prípravou na svadbu, ako postupovať a čo všetko zariadiť. Ukážeme vám, ako sa pripraviť na svadobné fotenie a kamerovanie, ako oživiť svadbu unikátnymi službami (vystúpenia, folklóristi, cimbalová muzika, fotokútik...), ako obohatiť svadobný program (svadobné súťaže a hry) či potešiť svadobčanov (jedinečné svadobné darčeky).


Tešíme sa na Vaše správy na našej adrese: