VERONIKA film & photography

 Veronika sa venuje foteniu a filmovaniu už viac ako 7 rokov. Do všetkého dáva nápady a cit a dôraz dáva na emócie a detaily. Medzi jej významných klientov patria napríklad SCOOP hand-made italian gelato alebo Kia Motors Slovakia s.r.o. Zistiť viac tu.

Asistent Adam sa fotografovaniu a tvorbe videí venuje viac ako 3 roky. Fascinuje ho umenie, tematické fotografie, modeling a postprodukcia. Najväčšiu radosť má z momentových fotografií, ktoré sú spontánne a dávajú fotografií cit a emóciu. Podielal sa už na natáčaní osláv, svadieb a videoklipov.


DJ MIKE

DJ Mike 10 rokov prináša výnimočnú atmosféru a energiu na každé podujatie. Aktuálne pôsobí v cocktial bare Hurricane bar a na Lážo-Plážo v Žiline na OC Miráž, účinkuje na latino festivale Kubánska noc a pôsobí v najlepších slovenských kluboch vrátane cocktial baru Humno v Tatranskej Lomnici či Unique v Bratislave. Medzi najčastejšie sály, v ktorých hráva DJ MIKE svadby, stužkové a firemné akcie patria: Holiday Inn, Villa Nečas či hotel Diplomat. Zistiť viac tu.


NASVIETENIE SVADOBNEJ SÁLY

Nasvietenie sály vytvára jedinečnú atmosféru, umožňuje vypnúť klasické osvetlenie v sále. Nasvietenie sály je možné zladiť s farbou výzdoby. Fotografie a videá z nasvietenej sály pôsobia krajšie a zaujímavejšie. Zistiť viac tu. 


FOTOKÚTIK Zážitkárik

Fotokútik obsahuje viac ako 100 rekvizít a fotoplátno. Rekvizity prispôsobujeme klientom na mieru podľa typu akcie.  Pre náročnejších klientov je možné vyrobiť foto pozadie na mieru. Zistiť viac tu.


SVADOBNÝ KOORDINÁTOR

Svadobná koordinátorka Veronika pomôže s celým procesom plánovania svadby bez stresu. Radí, kde začať, ako postupovať, čo všetko zariadiť.  Súčasťou svadobnej asistencie je aj poradentsvo, ako zlepšiť svadobné video a fotografie, ako oživiť svadbu unikátnymi službami, obohatiť svadobný program či prekvapiť svadobčanov (či už sa jedná o svadobné tlačoviny, kreatívy fotokútik, candy bar, tanečné vystúpenie, vystúpenie folklóristov a iné). 


Kontaktujte nás