Veronika Čižmárová photo & videography

 Veronika Čižmárová je profesionálna svadobná fotografka a kameramanka. Pri svojej práci kladie dôraz na zachytenie emócií, atmosféry a detailov. Medzi významných klientov Veroniky patria napríklad: SCOOP italian gelato, Kia Motors Slovakia s. r. o.,  STING, s. r. o. a mnohí mladomanželia.

Zistiť viac tu.

Asistent Adam je fotograf a kameraman. Fascinuje ho umenie, tematické fotografie, modeling a postprodukcia. Najväčšiu radosť má z momentových fotografií, ktoré sú spontánne a dávajú fotografií cit a emóciu. Podieľal sa na natáčaní mnohých osláv, svadieb a videoklipov.

 

DJ MIKE

DJ Mike je profesionálny DJ, moderátor a svadobný koordinátor už viac ako 10 rokov. Svadby aktívne moderuje v slovenskom, alebo anglickom jazyku. Stará sa o kvalitnú hudobnú zábavu, svadobné súťaže a hry a hladký priebeh svadby bez stresu. Svadobné sály profesionálne nasvecuje. 

Zistiť viac tu.

 

Nasvietenie sály

Nasvietenie svadobnej sály slúži na vytvorenie atmosféry. Umožňuje vypnúť svetlá v sále a vytvoriť tak výborné podmienky na tanec, svadobný program a svadobnú zábavu. Nasvietenie sály je možné zladiť s výzdobou v sále. Svadobné fotografie a svadobný film vďaka nasvieteniu pôsobia krajšie a zaujímavejšie. Nasvietenie sa mení podľa toho, čo sa na svadbe práve deje (tanec, súťaž, čepčenie, ...).

 

fotokútik Zážitkárik

Fotokútik je žiadanou súčasťou svadieb. Cieľom je zabaviť hostí a vytvoriť unikátne zábery. Náš hand-made fotokútik Zážitkárik obsahuje viac ako 100 rekvizít, žiarovky, kvety a maľované foto-plátno. Väčšina našich rekvizít je hand-made a rekvizity prispôsobujeme klientom na mieru. 

 Zistiť viac tu.

 

Svadobná koordinácia

Pomôžeme vám s celým procesom plánovania a realizácie svadby bez stresu. Poradíme, kde začať s prípravou na svadbu, ako postupovať a čo všetko zariadiť. Ukážeme vám, ako sa pripraviť na svadobné fotenie a kamerovanie, ako oživiť svadbu unikátnymi službami (vystúpenia, folklóristi, cimbalová muzika, fotokútik...), ako obohatiť svadobný program (svadobné súťaže a hry) či potešiť svadobčanov (jedinečné svadobné darčeky).

 

Overte si termín a cenu tu: