Kika & Braňo | svadba na Kysuciach

Kika s Braňom ulovili jeden z mála voľných last-minute termínov len pár týždňov pred svadbou. Napriek tomu, že sme do spolupráce šli celkom narýchlo, sa nám spolupracovalo výborne.

Čítajte viac
Miška & Filip | levanduľová svadba

Trendom svadieb sa čoraz viac stávajú aj rôzne štýly, v ktorých sa svadba nesie. Greenery svadba, boho svadba, vintage svadba, prírodná svadba a v sezóne 2019 sme mali aj levanduľovú.

Čítajte viac
Evka & Samuel | svadba Tatra Inn

Evka a Samuel mali nádhernú letnú svadbu. Začiatok leta, kedy je všetko rozkvitné, sme nemohli využiť lepšie, ako fotením svadobných portrétov v nádhernom parku Pľúcneho Sanatória v Jablúnkove. A ako je aj na fotkách vidieť, úsmev nám nechýbal!

Čítajte viac
Janka & Martin | svadba Kysucká koliba

Svadba Janky a Martina bola dokonalou ukážkou krásnej letnej svadby v priestoroch novootvorenej Kysuckej koliby. Nechýbala romantika, zábava, množstvo úsmevov a veríme, že aj množstvo zážitkov na celý život. 

Čítajte viac
Aká bola svadba v Central Parku?

Naša svadobná sezóna začala hneď prvým nasledujúcim víkendom po Veľkej noci, kedy sme boli súčasťou hneď 2 krásnych svadieb. Tá sobotňajšia sa konala v krásnych priestoroch Central Parku v centre Žiliny a celá svadba bola naozaj zážitková.

Čítajte viac
Svadba v Bašte Pajštún

Bašta Pajštún je vyhľadávaným komplexom poskytujúci nádherné prostredie a sálu pre dokonalú svadbu. Marcová svadba v Bašte Pajštún bola naozaj vydarená.

Čítajte viac
Ako obohatiť svadobný program

Svadby už dávno nie sú len o tanečnej zábave. Mnoho snúbencov pri plánovaní svadby uvažuje, aký program na svadbu zvoliť, tak aby zabavil rôzne vekové skupiny.

Čítajte viac