Aký bol svadobný veľtrh v Žiline?

Svadobná sezóna 2019 sa už pomaličky rozbieha a mnohé páry svoj svadobný deň už majú za dverami. Niektorí len nedávno oslávili zásnuby, iní už doladujú posledné detaily. Či už takí, či onakí, všetci mali možnosť prísť sa inšpirovať. Svadobný veľtrh zavítal aj do Žiliny. 

DSC_5419jpg

Medzi vystavovateľmi sme boli aj my, Zážitkári. Nastávajúci mladomanželia sa mohli prísť informovať o našej ponuke, či pozrieť si niečo z našej tvorby. 

DSC_5444jpg

Okrem toho sa dámy a páni, ktorí sa pristavili v našom stánku, mali možnosť zapojiť do súťaže o fotorande s fotografkou Veronikou Čižmárovou (www.verproduction.sk). Nakoľko bol záujem veľký, rozhodli sme sa vyžrebovať nielen 1, ale hneď 3 páry, ktoré vyhrali párové fotenie. 

DSC_5470jpg
DSC_5438-sidejpg

Z nášho tímu sa zúčastnil výstavy aj DJ Mike a DJ Patys. Odpovedali na otázky týkajúce sa hrania a moderovania svadby, ich ponuky ako aj možností nasvietenia svadobnej sály.

DSC_5473jpg

Z kvetinovej výzdoby si návštevníci mohli pozrieť ukážku od Livastyle. Krásna kombinácia bielych kvetov so zelenými lístkami sa vynikala na zrkadlovom stole.

DSC_5555jpg

Vo výzdobe nechýbali honosné vysoké vázy a svietniky. Veľmi pekným doplnkom výzdoby boli aj samostatné kvetiny v pohároch.

DSC_5552jpg

Trendom svadieb sú aj veľké klubové taniere v rôznych prevedeniach. Livastyle pre tento štýl výzdoby zvolila priehľadné so strieborným lemovaním. 

DSC_5560jpg
DSC_5562jpg

Na mnohých svadbách nesmú chýbať ani chiavari stoličky. Či už nahé bez doplnkov alebo ozdobené rôznymi štýlmi prehozov.

DSC_5566jpg

Menu lístky čoraz viac tvoria súčasť svadobných tlačovín. Môžu byť v štýle svadobných pozvánok či doplnené aj o svadobný harmonogram. 

DSC_5558jpg

V kvetinovom aranžmáne vynikali hortenzie, ruže, lisianthus a iné menšie biele kvety v kontraste so zelenými listami.

DSC_5565jpgDSC_5568jpg

Nevesty si mohli prezrieť vybrané svadobné šaty od svadobného salónu Magic z Námestova. Všetky modely boli niečím jedinečné a v kvalitnom prevedení. 

DSC_5519jpgDSC_5526jpgDSC_5530jpg

Honosné šaty pre princeznú alebo jemné zvýrazňujúce nevestinu siluetu. Viac ako 100 modelov nájdete aj v ich salóne v Námestove na Hviezdoslavovej alebo na webovej stránke www.salonmagic.sk

DSC_5536jpg

Zase iné modely priniesol aj salón Diamond. Jeden model si nastávajúce nevesty mohli pozrieť priamo v akcií na živej modelke. 

DSC_5575jpgDSC_5501jpg

Ďakujeme Štúdiu Škerák za zorganizovanie krásneho podujatia a všetkým návštevníkom za ich návštevu. Veríme, že ste našli správnych dodávateľov pre Váš veľký deň.