Bea & Samuel | svadba v krásnom Hoteli Zlatý Kľúčik pri Nitre

Hotel Zlatý Kľúčik je nádherným miestom pre dokonalý svadobný deň. Ponúka všetko, čo by miesto na svadbu malo mať. Krásne izby pre svadobné prípravy, miesto na obrad v blízkosti a peknú svadobnú sálu. Toto miesto si vybrali pre svoj deň aj naši mladomanželia Beatka a Samuel.

SVADOBNÁ GALÉRIA
zo svadby v Hoteli Zlatý Kľúčik TU

zlaty-klucik-svadbajpg

Fotenie sme začali už o 9:00 svadobnými prípravami na hotelovej izbe. Družičky, proseco a krásne fotogenické prestredie vytvorilo skvelú svadobnú atmosféru od samého rána. O vizáž nevesty, družičiek sa zaslúžila skvelá Denisa Strapková. Svadobné šaty si nevesta vybrala v svadobnom salóne Wedding Avenue.

svadobne-pripravyjpgsvadobny-fotografjpgsvadobna-fotografkajpgwedding-avenuejpg

V ďalšej izbe sa už chystal ženích. Keď boli už obaja pripravení, ich first look prebehol na priestrannej a svetlej chodbe hotela.

svadobne-detailyjpgpripravy-zenichajpgzenichjpgfirst-lookjpg

Na obrad sme nemuseli ísť ďaleko. A to je vždy skvelé a vítané. Hneď nad hotelom Zlatý Kľúčik sa nachádza kaplnka - Zoborský kostolík sv. Urbana. Kostolík je svetlý a veľmi fotogenický. Najväčšou výhodou je tiež, že hostia sa doň a z neho do sály môžu premiestniť pešo. 

kostol-zlaty-klucikjpgsvadobny-obradjpgzlaty-klucik-obradjpg

Po obrade, gratuláciach sme sa premistnili k svadobnej sále, kde prebehlo skupinové fotenie s mladomanželmi. Pre hostí bol pripravený raut. 

zlaty-klucik-salajpgsvadba-v-zlatom-klucikujpg

Hoci sme s mladomanželmi boli dohodnutí na fotení svadobných portrétov až po svadbe, 10-minútové fotenie sme spravili aj v deň svadby pred začatím tanečnej zábavy. Prostredie pred sálou je veľmi pekné aj na svadobné fotky. Naviac je z neho krásny výhľad na mesto Nitra.

svadobne-portretyjpgzlaty-klucik-svadobne-portretyjpgDSC08624jpg

Po rýchlom fotení sa prvým mladomanželckým tancom otvorila skvelá tanečná zábava, ktorá pod vedením DJ Mike vrcholila až do ranných hodín. Do tanca tiež hrala kapala Happy Band Orchestra, ktorá hostí vytancovala v troch tanečných kolách.

prvy-tanecjpgsvadobna-sala-nitrajpg

Svadobný program bol obohatený krájaním svadobnej torty a mladomanželským kvízom, ktorý moderoval DJ Mike. O polnoci sála stíchla a všetci si vychutnali tradičné čepčenie nevesty. Potom už len stačilo hodiť svadobnú kyticu a "nová nevesta do roka a do dňa" bola určená :D

dj-mike-skusenostijpgmladomanzelsky-kvizjpgtopankovy-kvizjpgcepceniejpghadzanie-kyticejpgdj-mikejpgdj-mike-svadbajpg

Fotenie svadby bolo zavŕšené popolnočným tancom mladomanželov v popolnočných šatách.

nasvietenie-salyjpgzabava-dj-mikejpgosvetlenie-salyjpg

Svadobné portréty sme mali naplánované na nedeľu. Slniečko síce nebolo ideálne, no krásne miesto a dobrá nálada mladomanželov nám to všetko vynahradili. Nemuseli sme chodiť ani ďaleko, pretože Dražovský kostolík pri Nitre je skvelým miestom na fotenie svadobných portrétov.

drazovce-kostoljpgsvadobny-fotograftrnavajpgfotografka-na-svadbujpgsvadobny-fotograf-nitrajpgdrazovsky-kostolikjpgdrazovsky-kostolik-svadbajpgsvadobne-fotenie-drazovcejpg

Ďakujeme našim mladomanželom Beatke a Samuelovi za ich dôveru a za super spoluprácu ako aj všetkým rodinným príslúšníkom svadby a priateľom, ktorí sa postarali o perfekntú atmosféru a skvelú tanečnú zábavu. Ďakujeme!

svadba-od-zazitkarovjpg