DJ Mike & DJ Patys a svadba Pod Gaštankou

Neďaleko Bratislavy v čarovnej Modre sa nachádza hneď niekoľko krásnych svadobných priestorov. Jeden z nich je aj areál Pod Gaštankou, kam sme tento rok zavítali.

pod-gastankou-svadbajpegpod-gastankou-svadobna-vyzdobajpeg

DJ Mike a DJ Patys prichádzajú na svadbu najmenej 3 hodiny pred jej začiatkom. Techniku je potrebné vyložiť, nainštalovať, pokáblovať, spraviť generálku.

svadobny-djjpeg
pripravy-na-svadbujpegpripravy-pred-svadboujpegdj-technika-svadbajpeg

Gaštanka ponúka možnosť aj svadobného obradu v záhrade. Ten sme tiež nazvučovali kvalitnou technikou od Bose a Audix. 

ozvucenie-obradujpegozvucenie-svadobneho-obradujpeg

Dvaja sú viac ako jeden. A pri svadbe to platí v každom smere. DJ Mike a DJ Patys sú už zohratá dvojka. Rozloženie aj zloženie techniky po svadbe ide rýchlejšie, no ich zohraté procesy môžu svadobčania sledovať počas celej svadby. Zatiaľ čo DJ Mike moderuje z parketu, DJ Patys púšťa hudbu a stará sa o svetelnú šou. Každý z nich je žánrovo rôzne zameraný a tak môžu zahrať na nôtu širokému spektru hudobného vkusu svadobných hostí.

dj-mikejpegdj-patysjpeg

Našich zážitkových DJov sme počas príprav vyspovedali. Otázky a ich odpovede si môžete pozrieť vo vybraných príbehoch na našom Instagrame.

svadobni-djijpegpod-gastankou-dj-svadbajpeg

Po rozložení ešte posledná skúška a môže sa ísť do gala! Ak hľadáte aj vy svadobného DJa, moderátora, fotografa, kameramana, pozrite si našu prácu a budeme radi, keď nám napíšete vašu predstavu. Tešíme sa na vás!

hudba-na-obradjpegpod-gastankou-modra-svadbajpegobrad-svadba-pod-gastankoujpegdj-svadba-bratislavajpeg

Autor fotiek: Fotografka Veronika Čižmárová