Evka & Samuel | svadba Tatra Inn
Evka a Samuel mali nádhernú letnú svadbu. Začiatok leta, kedy je všetko rozkvitnuté, sme nemohli využiť lepšie, ako fotením svadobných portrétov v nádhernom parku Pľúcneho Sanatória v Jablúnkove. A ako je aj na fotkách vidieť, úsmev nám nechýbal! Ukážku svadobného videa nájdete na tomto linku.










Nevesta Evka mala svoje svadobné šaty zo svadobného salónu Adria.







Počas fotenia sme stihli nafotiť aj svadobné detaily, ako obrúčky od klenotníka Machovčáka či svadobné pozvánky. Lupene kvetov, ktoré už napadli, nám vytvorili perfektné pozadie a tak maľované svadobné pozvánky od Sisine k tomu dokonale ladili.



Svoje "ÁNO" si Evka so Samuelom povedali v kostole sv. Bartolomeja v Čadci. Celý obrad sa niesol v uvoľnenej atmosfére, k čomu prispela aj veľmi osobná kázeň kňaza.





Svadobčania to do sály nemali ďaleko. Na svadobnú hostinu si vybrali krásne priestory Hotela Tatra Inn v Čadci. Priestor pôsobí veľmi honosne aj vďaka vysokým stropom a nádherným lustrom. Priestor dotvorili vysoké vázy s kvetinami a zlaté klubové taniere od agentúry Mary, na ktorých už svadobčanov po príchode čakalo chutné predjedlo.










Hostí tradične privítal personál prípitkom a tradičným rozbíjaním taniera. Po usadení všetkých hostí nasledovali príhovory svedkov a následne aj samotných mladomanželov s poďakovaním rodičom.



Po výdatnom svadobnom obede nasledoval čas na dezert. Mladomanželia nakrojili svadobnú tortu, ochutnali ju a počas ich prvého tanca personál tortu nakrájal ku káve pre všetkých hostí. Tanečnú zábavu Evka so Samuelom odštartovali perfektnou choreografiou na pieseň od Lady Gaga Always Remember Us This Way.




Súčasťou svadobného programu bol aj fotokútik s tlačou fotiek. Vzniklo množstvo skvelých a originálnych záberov, ktoré hostia následne s venovaním lepili do knihy hostí.

Do tanca počas celého večera hral DJ Mike. Mladomanželia sa rozhodli obohatiť svadobný program ešte o mladomanželský kvíz a stoličkový tanec.





O polnoci nesmelo chýbať ani tradičné čepčenie nevesty, počas ktorého museli mladomanželia zložiť prísahu na varešku.


Program bol zavŕšený hádzaním kytice a podväzku. Budúcej neveste a ženíchovi do roka a do dňa gratulujeme!


Ešte raz sa chceme v mene celého tímu Zážitkárov poďakovať mladomanželom za ich prejavenú dôveru. Prajeme krásny spoločný život plný tých najkrajších spoločných zážitkov!
