Kaštieľ Chateau Appony nás očaril!

Pri našej práci milujeme spoznávať nové miesta. Aj preto sme sa na novo zrekonštruovaný kaštieľ Château Appony (pôvode majestátne sídlo starého uhorského šľachtického rodu Apponyi, situovaný v malej slovenskej dedinke, iba kúsok severne od starobylej Nitry) veľmi tešili. Kaštieľ spája ladné krivky renesancie s čistotou klasicizmu.

chateau-appony-svadba-zazitkarijpg

Nádherné a elegantné prostredie, výnimočná gastronómia a kopec fotogenických priestorov a zákutí. Ideálna kombinácia na vysnívaný svadobný deň!

fotograf-svadba-kamera-appony-oponicejpg

Nádych histórie v štýlovom hoteli Chateau Appony pod úpätím Tribečského pohoria cítiť na každom kroku. Preslávená je aj vzácna baroková knižnica s 17 324 zväzkami vrátane diel od Aristotela, Platona, Newtona, Macchiaveliho, Galileiho, Goetheho a iných významných európskych autorov v pôvodných vydaniach.

120195410_3586754201342762_2401044903079003720_ojpg

Kaštieľ dnes slúži ako luxusný hotel, ktorý obklopuje nádherný park so vzácnymi drevinami. Hotel sa využíva na svadobné hostiny, narodeniné oslavy, firemné eventy, konferencie, semináre, štýlové podujatia a iné spoločenské akcie v nádherných a priestorovo veľkorysých sálach (svadobný salón, modrý salón, privátny salón).

svadobny-dj-starejsi-mladejsijpg

Už sa veľmi tešíme na ďalšie realizácie v tomto čarovnom svadobnom priestore!