Náš rok 2020 | Svadba od Zážitkárov - za čo ďakujeme

Pamätáme si ako sme v marci nevedeli, či vôbec nejaká sezóna bude. Rozprávali sme sa a zvažovali možnosti, čo ak sezóna začne až niekedy v septembri alebo vôbec nezačne. Odpisovali sme na množstvo mailov, kde sa nás mladomanžeia pýtali, čo ďalej a prevolali množstvo telefonátov, v ktorých sme hľadali spoločné riešenia.

6734017_625xjpeg

Rok 2020 je na konci a hoci sme ani nedúfali, no naozaj máme za čo ďakovať. V prvom rade za to, že sme to všetko v zdraví zvládli. Aj psychicky ale aj fyzicky. Stretávať sa v čase, kedy sa ľudia majú skôr izolovať, s množstvom ľudí na svadbách, zvládať nápor svadieb nahustených do necelých 4 mesiacov a niesť zodpovednosť, že ak sa jeden víkend nakazíme, musíme povedať ďalším nasledujúcim svadbám, že sa nemôžeme zúčastniť, si naozaj vyžaduje pevné nervy a hlavne pozitívne myslenie a samozrejme zodpovedné správanie. A to sme mali aj vďaka tomu, že sme opäť mali možnosť realizovať svadbu úžasným mladomanželom a naše spolupráce s nimi boli naším hnacím motorom.

svadbaodzazitkarovjpg

Ďakujeme všetkým naším skvelým mladomanželom, za vašu dôveru a za skvelú spoluprácu, za skvelé pohostenie na vašich zážitkových svadbách, za vaše kamarátstva a za to, že z vašich svadieb máme zážitky aj my. Takisto všetkým svadobčanom, dodávateľom, priestorom a všetkým, s ktorými sme sa v tento náročný rok mohli stretnúť.

Aj napriek vysokej náročnosti tohto roku sme mohli navštíviť nové a úžasné miesta, no tiež sa vrátiť do tých, kam radi chodíme. Nimi sú:
Château Rúbaň
Stodola Koliba Gréta
Hotel Zlatý Kľúčik
Château Gbeľany
Château Appony
Kysucká Koliba
Village resort Hanuliak
Art Hotel Kaštiel
Villa Nečas
Kaštieľ Krasňany
Neco Estate Winery
Hotel Marlene

svadobny-dj-starejsi-mladejsijpg

Ďakujeme tiež novinám MY Kysuce za oslovenie na rozhovor, v ktorom sme sa vyjadrili aj k tejto sezóne a prezradili tiež zaujímavé informácie zo zákulisia. Rozhovor si môžete prečítať tu: https://mykysuce.sme.sk/c/22564231/planujete-svadbu-zazitkari-hlasia-ze-pary-uz-rezervuju-terminy-na...

Snimka obrazovky 2020-12-31 o 194937png

Ďakujeme tiež dievčatám z Príbeh svadby za to, že sme sa v tomto roku tiež mohli stať súčasťou ich svadobnej aplikácie. Viac sa dočítate v našom článku tu.

aplikacia-pribeh-svadbyjpg

V neposlednom rade ďakujeme všetkým vám, ktorí ste tu s nami aj formou onlinu, sledujete a podporujete našu prácu likom, pozitívnym komentárom či zdieľaním. 

A ďakujeme aj samy sebe. Na záver roka vám už len prajeme do toho ďalšieho všetko len a len to najlepšie. Pevné zdravie, silné odhodlanie a skvelých ľudí naokolo. Nech je lepší ako tento a nech nám nový rok 2021 prinesie nový dych a vynahradí všetko, čo (nielen vo svete svadieb) vzal. 

117713920_3465751796776337_4866151011479992867_ojpg