Nasvietenie sály

Nasvietenie sály prostredníctvom profesionálnych LED svetiel umiestnených v svadobnej sále je rovnako dôležitou súčasťou svadby, ako samotná svadobná výzdoba sály. Pre krajšie fotografie, či pútavé svadobné video, ktoré zachytí atmosféru, je osvetlenie svadobnej sály takmer nutnosť.

svadba-od-zazitkarovjpg

Špičkové LED svetlá ponúkajú veľké možnosti farebných odtieňov použiteľných na nasvietenie svadby a ponúkajú možnosť zladenia s farbou výzdoby. Aký farebný odtieň si mladomanželia zvolia, je iba na nich. S výberom však radi pomôžeme.

dj-mike-art-hotel-kastiel-weddingjpg

Nasvietenie svadobnej sály si vyžaduje dostatok profesionálnych znalostí a skúseností a taktiež prax. Inštalácia osvetlenia taktiež zoberie čas naviac. Klientom sa snažíme vždy voliť taký typ osvetlenia, ktorý správne doplní svadobnú výzdobu možnosti svadobnej sály a vytvorí príjemnú atmosféru. Osvetlenie potom dotvára celkový dojem zo svadby.

DSC01408jpg

Svetelná výzdoba pre svadby, plesy a eventy je postavená na úspornej a bezpečnej technológii LED. Farebné podsvietenie sály je zabezpečené pomocou LED reflektorov. Sme zo Žiliny a okolia a osvetlenie sály okrem Žilinského kraja realizujeme aj po celom Slovensku. Svetelná technika sa neustále rozširuje o nové trendy, napríklad vintage štýl. Máme viac ako 10 ročné skúsenosti s inštaláciou osvetlenia. Rezervácia nasvietenia tu.


Nasvietenie rozlišujeme dynamické a statické.

Statické svetlá
sú rozložené po obvode svadobnej sály a vytvárajú celkovú atmosféru (na fotke nižšie sú to modré svetlá popri stenách sály). Atmosférické nasvietenie vytvára určitú "inimitu" a hostia sa tak počas celého večera cítia príjemne. Zároveň nasvietenie sály priaznivo pôsobí aj na svadobné fotky a videá.

dj-mike-hanuliak-resortjpg

Dynamické svetlá zase umožňujú pohyb podľa hudby a nasvietenie danej scény na parkete (napr. mladomanželov počas svadobnej hry, prvého tanca alebo krájania torty či čepčenia). Rotačné hlavy v dynamickom type nasvietenia osvetlia a upriamia pozornosť hostí na dianie na parkete (bielle svetlo svietiace na mladomanželov).

dj-mike-moderator-starejsi-osvetlenie-cenajpg

Dynamické nasvietenie sály takisto vytvára dynamiku na parkete a striedanie farieb či vzorov podľa tanečnej zábavy a programu. Umožňuje úplne vypnúť žiarovkové svetlo v sále, ktoré na tancovanie nie je vhodné.

Je len na vás, akú farbu či kombináciu farieb si vyberiete, prispôsobíme sa vašim požiadavkám a taktiež je možné farbu svetelnej výzdoby v priebehu večera meniť.

Rezervácie na:  svadbaodzazitkarov@gmail.com alebo TU