Otvorenie svadobnej sezóny vo výnimočnom Chateau GRAND BARI

Po dlhej svadobnej pauze spôsobenej koronou sme sa konečne dočkali! Prvú Svadbu od Zážitkárov 2021 sme odštartovali vo výnimočnom Chateau GRAND BARI, ktorí odštartovali sezónu zároveň s nami. Boli sme súčasťou nádherného spojenia slovensko-indického páru Simi a Prabuho. Ach, bolo to wau! <3

svadba-chateau-grand-barijpeg

Simi a Prabu si svoje "ÁNO" povedali v gréckokatolíckom chráme v Košiciach. Bolo nádherné sledovať, ako sa 2 náboženstvá spojili s jedným cieľom - byť oficiálne svoji. Po obrade a gratuláciách sa hostia postupne začali presúvať do Bari. Cesta trvala niečo cez hodinku a tak postupne schádzajúcich hostí čakalo pred Chateu GRAND BARI malé občerstvenie a nápoje. Po príjazde mladomanželov ich personál Bari privítal a tradíciou rozbíjania taniera pobavil aj hostí z Indie. Svadba sa konala v exteriéri a o výzdobu sa postarala svadobná agentúra PoshPosh 

Slávnostná svadobná večera sa niesla v pokojnom duchu a po jej skončení mladomanželia otvorili tanečný parket ich prvým mladomanželským tancom na pieseň Fire on Fire od Sam Smith. Po ňom nabehli na parket aj všetci ostatní a začala skvelá svadobná párty. Jej spestrením bol aj saxofonista Patrik Švec, ktorý hral na saxofón pomedzí ľudí. Súčasťou svadobného programu bolo aj krájanie torty a následne slovenská tradícia - čepčenie nevesty a redový tanec. 

Už čoskoro sa môžete tešiť na svadobné video od Veroniky - Verproduction. Na našom Instagrame tiež nájdete vo vybraných uložené príbehy aj z tejto svadby. 

svadba-od-zazitkarov-recenciejpeg

Ďakujeme našim mladomanželom, že sme mohli byť súčasťou tohto ich krásneho spojenia. Prajeme veľa veľa vzájomnej lásky a život plný ZÁŽITKOV. 

Svadobné video z tejto nezabudnuteľnej a zážitkovej svadby si môžete pozrieť kliknutím TU.

Ak hľadáte svadobného fotografa / kameramana alebo DJ a moderátora pre svoj deň, pozrite si našu ponuku a napíšte nám. Tešíme sa na vašu správu!