Predsvadobné fotenie na hrade Branč | Wawa & Jojo

Fotenie mimo deň svadby sa čoraz častejšie stáva voľbou mladomanželov pri premýšľaní nad ich svadobným fotením portrétov. Presunúť túto časť na iný deň, ako je ten svadobný, sa vždy oplatí a nesie so sebou niekoľko výhod.

My sme s Vladkou a Jojom takéto fotenie absolvovali 2 dni pred svadbou na zrúcanine hradu Branč. Bolo leto, bolo teplo, slnko zapadalo a bola to romantika! A z tohto krásneho fotenia vzniklo naozaj množstvo fotiek a tu je z nich menší výber.

Galériu zo svadobného dňa Vladky a Joja si môžete prezrieť tu.

veronika-cizmarova-fotografkajpgfotky-zo-svadbyjpgsvadba-od-zazitkarov-fotojpghrad-branc-svadobne-foteniejpgfotografka-cizmarova-veronikajpgpredsvadobne-fotenie-hrad-brancjpgveronika-cizmarova-svadba-od-zazitkarovjpgsvadobny-fotograf-zilinajpghrad-branc-fotkyjpgbranc-hradjpghrad-branc-fotky-svadbajpgsvadobne-fotenie-na-hradejpgbranc-zrucanina-fotkyjpghrad-branc-rande-foteniejpgfotorandejpgsvadobne-fotenie-prirodajpgsvadobne-fotenie-zilinajpgbranc-zrucaninajpgfotograf-na-svadbujpgpredsvadobne-foteniejpgsvadba-foteniejpgsvadobny-fotograf-zo-zilinyjpgsvadobna-fotogafka-zilinajpgpredsvadobne-fotenie-zazitkarijpgsvadba-od-zazitkarov-fotografjpg

Jednou z výhod fotenia mimo deň svadby je hlavne čas. O tom, že fotiť portréty je najlepšie počas tzv. "golden hour" (zlatá hodinka pred západom / pri východe slnka) ste už možno počuli. Slnko je príjemne "mäkké" a nie je príliš vysoko. Z pohľadu času je fotenie mimo deň svadby výhodou aj preto, že sa dá naplánovať podľa počasia. Ak vidíte prekážku vo svadobných šatách, ktoré musíte po svadbe vrátiť, môžete to vymyslieť ako naša nevesta Vladka, ktorá na toto fotenie zvolila svoje popolnočné biele šaty. Mimo deň svadby, či už pred alebo po, ste omnoho uvoľnenejší a je viacej časového priestoru ísť aj na nejaké zaujímavé miesto (O ďalších výhodách fotenia mimo deň svadby tu.).

hrad-branc-predsvadobne-foteniejpgfotograf-na-svadbu-zilinajpgzapad-slnka-svadobne-foteniejpgveronika-cizmarova-verproductionjpgromanticke-foteniejpgsvadba-od-zazitkarov-fotkyjpgfotenie-pri-zapade-slnkajpgsvadobne-portretyjpgzalubene-foteniejpghrad-brancjpgsvadba-od-zazitkarov-svadbajpg

Ďakujem mladomanželom Vladke a Jojovi za ich prejavenú dôveru a za ich nápad absolvovať takéto fotenie ešte pred svadbou na krásnom mieste hradu Branč.

Svadobný klip s videozábermi z tohto fotenia nájdete na tomto odkaze.
Snimka obrazovky 2019-11-25 o141056png