Spoznajte Villu Theresia | svadobný priestor neďaleko Žiliny

Pekných a kvalitných priestorov v Žiline a jej okolí je stále veľký nedostatok. Kritéria výberu svadobného priestoru sa každým rokom dopĺňajú a už zohráva rolu nielen vnútorný priestor, ale aj okolie svadobnej sály, atmosféra miesta, ubytovacie kapacity, súkromie, personál či miesta na fotenie. Priestor, ktorý všetko toto spĺňa je stále málo známa Villa Theresia v Kunerade (Penzion Theresia) neďaleko Žiliny. 

penzion-theresia-kuneradjpeg

Priestor, kde sa koná svadobná hostina a párty tvoria 2 časti. Hlavnou je svadobný stan, kde sú umiestnené stoly, poprípade aj fotostena. Druhou časťou je tanečný parket hneď vedľa (je v úrovni hlavného stola mladomanželov). V tejto časti je väčšinou umiestnený DJ pult či stage kapely. 

svadba-v-stane-pri-zilinejpegsvadba-penzion-theresiajpegsvadba-kuneradjpegpenzion-theresiajpeg

Veľkou výhodou tohto priestoru, okrem skvelej gastronómie a ukážkovej pohostinnosti majiteľov, je okolie Villy. Theresia je umiestnená uprostred prírody a tak môžete mať na svadbe naozaj súkromie. Altánok v záhrade tiež umožňuje obrad rovno na mieste svadby. Hostia sa tak nikam počas celého dňa nemusia presúvať. Dokonca je možné využiť aj ubytovanie. Mať všetko na jednom mieste je veľmi dôležitý predpoklad svadby bez stresov. :) 

theresia-kunerad-menujpeg

Ak vás tento priestor zaujal, na internete ho budete hľadať len ťažko. Dajte nám o sebe vedieť a my vám radi poskytneme kontakt na majiteľa, ktorý vám s láskou priestor ukáže a spraví všetko pre to, aby ste sa na vašej svadbe cítili ako doma. :) Nachádza sa len 18 km od Žiliny a tak do pol hodinky cesty autom ste na mieste. 

theresia-kunerajpeg