Svadba Alžbetky a Lukáša v Zlatom Kľúčiku

Vitajte na našom blogu - Veroniky a Martina, zakladateľov značky Svadba od Zážitkárov. Od roku 2018 sa vám snažíme priniesť neopakovateľný a zároveň pohodový zážitok zo svadby. Viac z diania svadieb nájdete na našom Instagrame :)

Čo by ste mali vedieť o tomto svadobnom priestore?

Hotel Zlatý Kľúčik je unikátny svojím pôsobiskom, a to priamo na vrchu Zobor v meste Nitra. Pri pohľade na výhľad si poviete “wau.” Je zasadený do príjemného prostredia a ponúka na výber až z troch svadobných priestorov a to každý úplne v inom štýle.

Ako prvou možnosťou je “Svadobný pavilón”, v ktorom si zorganizujete svadbu pre 60 až 130 hostí. Ide o veľkolepý priestor, ktorého fotografie si môžete pozrieť priamo v tomto blogu.

zlaty-klucikjpgsala-klucik-svadbajpg

Druhou možnosťou je romantická “Frenchie Terrasse” tento priestor je  zariadený vo vidieckom štýle. Ak túžite po menšej svadbe v kruhu vašej rodiny od 20 do 50 hostí, kde vládne príjemná komorná atmosféra priestory Frenchie Terrasse v hoteli Zlatý kľúčik sú pre vás ideálne. A do tretice hotel Zlatý Kľúčik ponúka svadobný priestor s názvom “Louis XIV.” Ide o naozaj luxusne zariadenú modernú sálu s kapacitou až do 150 hostí. Všetky tri spomínané svadobné priestory v hoteli Zlatý Kľúčik navyše ponúkajú pre mladomanželov bezplatné ubytovanie počas svadobnej noci.

Ako prebiehala svadba Alžbetky a Lukáša vo “Svadobnom pavilóne?”

Z nášho pohľadu spoluorganizátorov svadby a tým, že s mladomanželmi prežívame naozaj všetko od úplného začiatku plánovania svadby, vnímame tento priestor za veľmi nadčasový, fotogenický a vhodný pre väčší počet hostí. Izby sú veľmi fotogenické a ideálne na svadobné prípravy pre ženícha, nevestu a družičky. 

DSC09635jpgsvadobne-topankyjpgDSC09628jpgDSC09682jpgDSC09676jpg

Svadobné ráno Alžbetky a Lukáša sa nieslo v perfektnej nálade. O atmosféru sa postarali aj nevestine družičky, vďaka ktorým Alžbetka ani nemohla stresovať. :)

zlaty-klucik-svadobny-apartmanjpgA7R08950jpgA7R09002-2jpg


Okolie hotela ponúka možnosť civilného obradu na terase, ale aj cirkevný obrad v kaplnke nad hotelom. Alžbetka s Lukášom sa prvýkrát uvideli práve na obrade. 

zlaty-klucik-obradjpgA7R09955jpgdruzickyjpg


Po obrade a gratuláciách nasledovalo skupinové fotenie a krátke fotenie portrétov mladomanželov. Po príhovoroch sme si so svadobčanmi vychutnali výbornú večeru. Nasledoval prvý mladomanželský tanec v oblakoch, tanec s rodičmi a do rána skvelá zábava. O výbornú zábavu sa starali naši DJ Mike a Dj Patys.

candy-bar-jpgA7R00975jpgmladomanzelsky-tanecjpgA7R00909jpg


Program počas večera doplnilo krájanie torty, prskavkové fotenie a z hier to bol mladomanželský kvíz, ktorý odmoderoval DJ Mike. Nevynechali sme ani hádzanie kytice a podväzku. Program zavŕšilo čepčenie, ktorého atmosféru sme podporili plazivým dymom z našich špeciálnych efektov.


svadobny-podvazokjpgprskavkove-foteniejpgA7R01316jpgcepcenie-v-oblakochjpgA7R01836jpg


Svadby sú naša vášeň a možnosť byť súčasťou vášho veľkého dňa je pre nás veľká česť. Viac sa o našich službách dočítate tu


dj-na-svadbujpg