Svadba od Zážitkárov - krok za krokom

Svadba je výnimočnou udalosťou pre každý pár, ktorý sa rozhodne zosobášiť. Snúbenci chcú, aby bol tento deň krásny a prebehol hladko a najlepšie bez stresu. Základom je vybrať si dodávateľov, ktorým môžete veriť a budete si rozumieť.

A7R02212jpg

Ako prebieha spolupráca s nami?

1. Overenie termínu a ceny


Na začiatku je potrebné si overiť dostupný termín a cenu svadobných služieb. U nás je možné termín overiť napísaním e-mailu a vyplnením kontaktného formuláru či telefonicky alebo správou cez sociálne siete. Nezabudnite uviesť termín, miesto svadby a vašu predstavu či niečo o sebe. Ak ešte termín svadby nemáte a máte záujem o svadbu na kľúč, napíšte nám e-mail s vašou predstavou. Keď poznáme termín a podrobnosti o svadbe, posielame cenovú ponuku.


2. Online / osobné stretnutie

Po odsúhlasení cenovej ponuky nasleduje stretnutie, kde si spoločne prejdeme priebeh svadby a poradíme vám, čo sa nám za roky praxe osvedčilo. Výhodou stretnutia tiež je, že sa navzájom spoznáme a na svadbe sa nám bude skvelo spolupracovať. Počas celého plánovania svadby sme vám plne k dispozícii. Ak máte od nás aj koordináciu svadby, komunikujeme spolu častejšie, aby bolo na váš deň všetko pripravené.


3. Predsvadobné zhrnutie

Pred blížiacim sa termínom si spoločne zhrnieme všetky služby, časový harmonogram a posledné detaily. Potom nám už ostáva sa len tešiť na vašu svadbu nabitú zážitkami!

4. Realizácia zážitkovej svadby


Počas svadobného dňa sme vám plne k dispozícii.

dj-mike-svadobny-prograjpg
veronika-cizmarova-fotografkajpg

5. Odovzdanie fotiek / videa a spätná väzba

Po dokončení fotiek / videa dohodneme spôsob odovzdania. Ceníme vašu spätnú väzbu a vždy sa potešíme recenzii na našich sociálnych sieťach a Google.Zaujala vás naša práca? Neváhajte nás kontaktovať mailom, telefonicky, či cez sociálne siete. Budeme sa tešiť na spoluprácu :)

- Zážitkári
zazitkari-svadbajpeg