Svadba od Zážitkárov - krok za krokom

Svadba od Zážitkárov 
krok za krokom

Svadba je výnimočnou udalosťou pre každý pár, ktorý sa rozhodne zosobášiť sa. Asi každý chce, aby tento deň bol krásny a prebehol hladko a najlepšie bez stresu. Nevesta si určite potrpí na krásnych šatách, doplnkoch, vizáži no tiež chce mať krásnu výzdobu a prepracované všetky detaily. Ženích väčšinou zase dbá, okrem dobre padnúceho obleku, hlavne na hudbu a program.

Naším poslaním je práve vytvorenie beztarostnej, pohodovej svadby s príjemnou atmosférou a skvelou zábavou. Preto každú svadbu pripravujeme individuálne a maximálne zodpovedne. Už počas príprav vieme poradiť s množstvom náležitostí a vďaka našim spoluprácam vieme poradiť aj s ďalšími dôležitými svadobnými dodávateľmi a zabezpečiť napríklad svadobné koláče, spomínanú výzdobu alebo poradiť, ako zabaviť deti počas svadby a mnoho ďalšieho. 

DSC_5323jpg

Keďže každý pár je iný a samozrejme, každý pár má aj iné predstavy o svadbe a tiež jedinečné požiadavky. Pri svadbe s budúcimi novamanželmi absolvujeme niekoľko krokov, ktoré pomôžu im a tiež nám pre to, aby sme svoju prácu odviedli čo najlepšie. 

1. Overenie termínu a predbežnej ceny

V prvom rade si každý najskôr potrebuje overiť dostupný termín a cenu svadobných služieb. Cez formulár Overenie  termínu a ceny  je ľahké si zistiť, či je termín ešte voľný a takisto za akú cenu, vieme naše služby poskytnúť. Rovnako je termín možné overiť napísaním nám e-mailu a vyplnením kontaktného formuláru či telefonicky alebo správou cez sociálne siete. 


Snimka obrazovky 2018-07-04 o154641png


2.  Stretnutie / skype hovor
a vypracovanie celkovej cenovej ponuky

Stretnutie je veľmi dôležitým krokom. Na stretnutí sa vieme porozprávať o konkrétnych predstavách a svadbu dobre rozvhrnúť. Prechádzame si na ňom nami pripravené svadobné formuláre, odpovedáme na všetky otázky a my sa zase pýtame na predstavy mladomanželov. Nakoľko je v našich službách zahrnuté aj svadobné poradenstvo, sme plne k dispozícií už počas svadobných príprav a vieme pomôcť aj so svadobným programom. Na základe konkrétnych požiadaviek zostavíme cenovú ponuku za všetky služby, ktoré si budúci mladomanželia vyberú.

Snimka obrazovky 2019-02-23 o124923png

3. Zaplatenie zálohy

Pre záväznú rezerváciu našich služieb je potrebné uhradiť zálohu. Pre vystavenie faktúry potrebujeme fakturačné údaje. 

4. Vyplnenie svadobného dotazníka

Po stretnutí a dohodnutí vzájomnej spolupráce zasielame svadobné dotazníky (1 pre DJ a 1 pre foto / video), týkajúce sa celého svadobného dňa. Mladomanželom pomôžu utvoriť si predstavu o svadbe a nám zase povedia, s čím všetkým máme počítať a na čo určite nezabudnúť. Svadobný dotazník je možné meniť až do 7 dní pred svadbou, nakoľko sa predstavy snúbencov vedia počas príprav meniť. Počas celého obdobia pred svadbou sme plne k dispozícii poradiť, pomôcť a zodpovedať otázky či už e-mailom, telefonicky alebo aj osobným stretnutím.

20180419_105234jpg

5. Stretnutie 

Stretnutie pred svadbou je takou pomyselnou bodkou za svadobnými prípravami. Zväčša ho realizujeme týždeň pred svadbou a slúži na doladenie posledných detailov. Prejdeme si celý svadobný deň a zodpovieme si posledné otázky a spoločne sa navnadíme na tento krásny deň.

DSC05816jpg

6. Realizácia svadby

Počas svadobného dňa máme vyhradený celý deň na danú svadbu. Ak ide o svadobné fotenie či video, pracujeme od dohodnutého času (od príprav / od obradu). DJ je pripravený vždy minimálne pol hodiny pred plánovaným príchodom mladomanželov na sálu v prípade, že svadobčania prídu z obradu skôr. 

dj-mike-svadobny-prograjpg
veronika-cizmarova-fotografkajpg

7. Posvadobné stretnutie a odovzdanie fotiek/videa

Keď už sú svadobné fotografie / video hotové, odovzdávame ich najradšej na osobnom stretnutí, kde zisťujeme aj spokojnosť mladomanželov s nami a s našimi službami. 

35548063_1956157904416080_6776739673260687360_n-2jpg

Ak máte záujem o naše služby, určite nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky, no tiež sa veľmi rýchlo snažíme odpovedať aj na sociálnych sieťach. Cestu zvoľte takú, ako Vám vyhovuje :) Tešíme sa na prípradnú spoluprácu :)

- Zážitkári