Svadba od Zážitkárov v Château Gbeľany

Vitajte na našom blogu - Veroniky a Martina, zakladateľov značky: Svadba od Zážitkárov. Od roku 2018 sa vám snažíme priniesť neopakovateľný a zároveň pohodový zážitok zo svadby. Viac z diania svadieb nájdete na našom Instagrame :)

gbelany-svadba-djjpeg

Prečo povedať áno svadbe v kaštieli Château Gbeľany?

Kaštieľ Château Gbeľany nachádzajúci sa 12 km od centra Žiliny je pre mnohých svadobčanov veľkým lákadlom. Historické salóniky v kaštieli sú vhodné na usporiadanie komorných svadieb alebo zásnub do 30 osôb. Modernú reštauráciu BELENE si môžete rezervovať v prípade, ak budete mať na svadbe do 60 hostí, no ak plánujete svadbu vo veľkom štýle, na ktorej môže byť až 160 hostí, v kaštieli Gbeľany vám pripravia konferenčnú sálu.

chateau-gbelany-sala-kongresovajpeg
chateau-gbelany-salajpegsala-chateau-gbelanyjpeg

Kde sa ubytovať v prípade konania svadby v kaštieli Chateau Gbeľany?

V kaštieli Château Gbeľany nájdete komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou až do 100 lôžok. Historická časť kaštieľa ponúka honosné ubytovacie priestory, kde sa jemne dopĺňa historizujúci a moderný dizajn.

svadobny-apartman-gbelanyjpeg

Vy a vaši hostia sa ocitnete v štýlových priestoroch, či už na obrade, ktorý sa môže konať priamo v areáli, alebo taktiež v susediacom kostole. Nevesta a ženích si môžu užiť pohodové svadobné ráno, vychutnať si spoločné raňajky a začať s prípravami pokojne až okolo obeda.

gbelany-svadbajpeg

Od apartmánu pre mladomanželov, cez monitorované parkovisko, až po možnosť jazdy veteránom si tu nájde to podstatné pre svadobný deň naozaj každý.

chateau-gbelany-svadba-vonkujpeg

Ponuka služieb v Chateau Gbeľany

Voľba svadobnej sály je jednou z vecí, na ktorej si dávajú svadobčania extra záležať. Pri výbere zohráva úlohu kapacita sály ale aj gastronómia. Tá je v tomto priestore na vysokej úrovni. Radi vám pomôžeme nielen s výberom vhodného miesta, ale aj so všetkými hlavnými svadobnými službami: DJ, moderátor, osvetlenie, fotograf a kameraman na jednom mieste. Viac o našich službách sa dočítate tu

svadba-kastiel-gbelanyjpeg

Chcete aj vy zážitkovú svadbu? Kontaktujte nás :) Tešíme sa na všetko, čo spolu vymyslíme!

dj-na-svadbujpeg
Fotografie zo svadby: Veronika Čižmárová
DJs: DJ Mike & Dj Patys
Kvetinová výzdoba: Anemones