Svadba plná zážitkov a emócií - to sme my

DJ Mike

dj-mike-svadobny-prograjpg


Hraniu rôznych typov podujatí sa venujem už viac ako 10 rokov. Začínal som na malých akciách, najmä rodinných oslavách a lokálnych diskotékach. Mal som dva CD prehrávače, veľké slúchadla a množstvo zakúpených CD. Každý pondelok ráno som bežal za zarobené peniaze z víkendu do lokálneho obchodu kúpiť nové CD-čka. Všetko som sa učil úplne sám a bavilo ma to.

Často som strávil celé večery zavretý v izbe s hudbou a vytváral som playlisty, mixoval hudbu, trénoval moderovanie. Snažil som sa spoznávať svoje okolie a chopiť sa každej jednej šance. Malé lokálne ciele som postupne menil na väčšie. Mojím cieľom bolo, že budem hrávať na významných akciách po celom Slovensku a vždy dám zo seba maximum. Takto to postupne prišlo. Začal som hrávať na diskotékach, svadbách či firemných akciách v Žiline, Bratislave, Tatrách či v iných kútoch Slovenska. Z lokálnej diskotéky som sa dostal hrať do najlepších klubov Slovenska vrátane The Club Bratislava či Humno Tatry. 

Mal som tú česť spolupracovať s umelcami ako Ego, Čistychov, Mišo Biely, Eusébio Nicolas Ména, 4D, Rytmus, Grupo Caliente, Mário Lopéz Dance Company, Team Cuba  a ďalší. V súčasnosti pôsobím aj ako rezident (hlavný) DJ v populárnom cocktial bare Hurricane a na exotickej pláži Lážo Plážo v centre Žiliny na streche obchodného centra Miráž s výhľadom na Malú Fatru, vyhrievaným bazénom a cocktail barom. V rámci firemných podujatí pravidelne hrávam napríklad v Refinery Gallery pre spoločnosť Amazon, kde mi prácu uľahčujú dvaja zvukári a osvetľovač a ja sa môžem sústrediť na hranie a moderovanie podujatia.

"Svadby sú mojou vášňou!"

Svadby sú mojou vášňou už takmer ako 10 rokov. Okrem kvalitného a priebežného moderovania celej svadby, profesionálne nasvecujem sály, radím mladomanželom, na čo všetko pri svadbe dbať, aby bola svadba krásna a spomínali na ňu s úsmevom. 

Veronika

veronika-cizmarova-fotografkajpg

Fotografovanie, kamerovanie a tvorba videí ma začala baviť už na základnej škole. Začínala som s kompaktom, ktorý mali rodičia doma. Fotila som kamarátky, rodinu, kvety a prírodu okolo. Radosť z fotenia si všimla aj rodina a tak som na 15. narodeniny dostala svoju prvú zrkadlovku. Foťák šiel so mnou všade. Na prechádzky, na rodinné oslavy a tiež so mnou aj veľa precestoval. Prvou veľkou výzvou v obore pre mňa bolo, keď ma kamarát požiadal, aby som mu natočila jeho sadbu.

Prvú svadbu som tak točila na jednu zrkadlovku s jedným statívom. V rámci štúdia na Fakulte riadenia a informatiky na Žilinskej univerzite som sa zapojila do rôznych projektov spojených s tvorbou videa. Začalo ma to baviť ešte viac a preto som prešla na lepšiu a kvalitnejšiu techniku. Naučila som sa vnímať a zachytiť svetlo, emócie, detaily či atmosféru. Medzi mojich významných klientov patrí napríklad Scoop hand-made italian gelato a Kia Motors Slovakia s.r.o. (a teraz už aj všetci šťastní a spokojní mladomanželia :).

V čase keď sa rodičia pýtajú svojich detí, čím by chceli byť, som ja odpovedala, že by som chcela mať firmu, ktorá bude organizovať svadby a oslavy. Už od malička som bola veľký organizátor plný nápadov. Moja stužková mi teda poskytla veľký priestor na vyžitie. Avšak svadby sú mojou vášňou.

"Svadba od Zážitkárov je teda splneným snom."

Svadba je krásnym snom takmer každej ženy, avšak niekedy môže byť aj plná stresu. Preto vznikla Svadba od Zážitkárov. S plánovaním svadby sú spojené mnohé činnosti, ktoré pomáhame mladomanželom zvládnuť s úsmevom a bez stresu. Radíme, kde začať, ako postupovať, čo všetko zariadiť a podobne. Vďaka naším spoluprácam vám vieme všetko týkajúce sa vášho špeciálneho dňa vybaviť a vy sa tak už nemusíte stresovať. Zážitkári vám spravia svadbu na kľúč. Súčasťou svadobnej asistencie je aj poradenstvo, ako zlepšiť svadobné video a fotografie, ako oživiť svadbu unikátnymi službami, obohatiť svadobný program či prekvapiť svadobčanov. Snažíme sa o maximálnu kvalitu našich služieb a o čo najvyššiu spokojnosť našich klientov tak, aby si ich významný deň mohli naplno užiť.