Svadba Stodola Gréta na Liptove | Veronika & Matej - svadobný deň

Počas nášho pôsobenia sme si prešli už rôznymi zaujímavými svadobnými priestorami po celom Slovensku. Jedným z našich obľúbených je aj stodola koliba Gréta v Liptovskej Sielnici situovaná hneď pri brehu Liptovskej Mari. Tento priestor ponúka všetko na ideálny svadobný deň a takým bola aj svadba Veroniky a Mateja, našich mladomanželov.

SVADOBNÁ GALÉRIA 
zo svadby v Stodola Gréta TU

koliba-greta-liptovjpgsvadba-stodola-gretajpg
obrad-stodola-gretajpg

Celý ich svadobný deň sa odohrával na tomto čarovnom mieste. Obrad vonku najskôr vo veľkej miere ohrozovalo počasie, no všetko vyšlo podľa plánov a Veronika s Matejom si svoje áno mohli povedať v spoločnosti ich najbližších v exteréri koliby Gréta.

svadba-gretajpg

Obrady vonku sú často uvoľnené, pohodové a občas vedia vzniknúť aj zábavné situácie. Keď Matej zakričal na celý areál stodoly Gréta to natešené ÁNO spustila sa vlna smiechu a hostia čakali, či ho Veronika bude hlasným a jasným ÁNO nasledovať. A tak aj bolo!

obrad-v-exterierijpg
svadba-na-liptovejpgprvy-bozkjpgsvadobnyobradjpgobrad-vonkujpg

Ruka v ruke prešli pomedzi hostí, ktorí ich obhadzvali lupeňami kvetov a bublinkami. Po privítaní personálom, gratuláciách a vynikajúcom raute nasledovalo skupinové fotenie pred stodolou.

koliba-greta-svadbajpg

S mladomanželmi sme počas západu slniečka vybehli nafotiť aj ich svadobné portréty. Využili sme na to krásne okolie stodoly Gréta, ktoré ponúka aj breh pri vode, či samotná kulisa stodoly dotvára perfektné zábery. Cítili sme sa skoro ako pri mori.

koliba-stodola-greta-svadbajpgliptovska-mara-foteniejpgsvadobny-fotograf-liptovjpgsvadba-pri-morijpgsvadba-od-zazitkarovjpgbohosvadbajpg

Tradícia rozbíjania taniera nesmela chýbať rovnako ako prenesenie nevesty cez prah a slávnostný príhovor. Polievka sa zdala hosťom (ako inak) "málo slaná" a tak niekoľkokrát počas večere búchali o taniere, aby sa mladomanželia pobozkali.

rozbijanie-tanierajpgprenesenie-nevesty-cez-prahjpgsvadobny-prihovorjpgpolievka-je-malo-slanajpg

Úžasná choreografia mladomanželov otvorila tanečnú zábavu, ktorá sa búrlivo niesla až do rána.

prvy-tanecjpgmladomanzelsky-tanecjpgsvadobny-djjpgtanecne-kolojpgtanecna-zabavajpgsvadobna-partyjpgstodola-greta-svadba-djjpg

Zo svadobného programu pod vedením DJ Mike si mladomanželia vybrali mladomanželský kvíz a stoličkový tanec. O polnoci nasledovalo aj tradičné čepčenie nevesty.

djmikejpgdj-mike-skjpgcepcenie-nevestyjpgredovy-tanecjpgstolickovy-tanecjpgsvadobny-rpogramjpg

Mladomanželom Veronike a Matejovi srdečne gratulujeme! Ďakujeme za dôveru a možnosť podieľať sa na ich nádhernej bohémskej česko-slovenskej svadbe!

svadba-od-zazitkarov-recenziejpg

Fotografie: Veronika Čižmárová photography & videography (https://verproduction.sk/)
Svadobné miesto: Stodola koliba Gréta