Záhradná svadba Danky a Tibora | Villa Nečas Žilina

Svadba Danky a Tibora bola v mnohých smeroch výnimočná. A to aj pre nás. :) Koncept záhradnej mikrosvadby sme si po spolupráci s nimi ihneď obľúbili a často ho dávame za príklad klientom, ktorí sa "malých svadieb obávajú". Netrvalo dlho a v kruhu ich najbližšej rodiny (celkový počet svadobčanov bol 14) sme sa cítili ako doma. :) 

villa-necas-zilinajpeg

Bolo leto, bolo teplo a hoci predpoveď hlásila počas celého dňa dážď, bolo dokonca aj slnečno. Ich svadobný deň sa odohrával vo Villa Nečas v Žiline, presne v altánku na záhrade.

zahradna-svadbajpeg
svadba-villa-necasjpeg
svadba-villa-necas-zilinajpeg
svadba-na-zahradejpeg

Svadobný obrad sa konal v kaplnke, ktorá je v tesnej blízkosti Villa Nečas. Po obrade sa hostia presunuli do záhrady a mladomanželov zasypali množstvom gratulácií.

villa-neca-obradjpeg
svadobny-obrad-zilinajpeg
svadba-na-zahrade-zilinajpeg
svadobne-gratulaciejpeg

Personál Villa Nečas svadobčanov privítal tradičným chlebom a soľou a rozbíjaním taniera. Po prípitku nasledoval skvelý svadobný obed, počas ktorého hral DJ Mike príjemný hudobný podmaz.

svadobne-tradiciejpegrozbijanie-tanierajpegsvadobny-pripitokjpegsvadobny-prihovorjpeg

Celá svadba sa niesla vo veľmi uvoľnenom duchu. Nič sa nesílilo ani nenaháňalo. Keď sa všetci výborne najedli a podebatovali, mladomanželia si zatancovali pri západe slnka svoj prvý mladomanželský tanec.

svadobne-foteniejpeg277780069_5367972026567967_7278877180583230357_njpegpolievka-je-malo-slanajpegsvadba-vo-villa-necasjpegprvy-mladomanzelskytanecjpegprvy-tanecjpegrodicovsky-tanecjpegsvadba-na-zahrade-partyjpegsvadobny-dj-zilinajpegsvadobny-djjpeg

Aj keď svadobčanov bolo len 14, roztočili skvelú svadobnú párty až do neskorej noci pod vedením DJ Mike. Tanečné kola striedali rozhovory a tak sa mali čas mladomanželia všetkým povenovať. Súčasťou svadobného programu bolo aj krájanie torty či mladomanželský kvíz, v ktorom DJ Mike vyspovedal mladomanželov, ako dobre sa poznajú.
 
dj-mikejpegsvadobni-hostiajpegmikro-svadbajpegvilla--necas-zahradajpegsvadobna-fotografka-zilinajpegsvadobna-fotografkajpegsvadobne-fotenie-v-zilinyjpegsvadobne-portretyjpegvilla-necas-foteniejpegmladomanzelsky-kvizjpegsvadba-vonkujpeg

Ďakujeme mladomanželom Danke a Tiborovi, že sme mohli byť súčasťou ich najbližších počas ich veľkého dňa, za perfektnú spoluprácu a za to, že si svoj svadobný deň urobili presne takým, akým chceli. Budeme v najlepšom spomínať. <3

svadba-od-zazitkarov-zazitkarijpeg