Svadobné fotografie.


Svadobné fotografie fotím s dôrazom na zachytenie emócií, vzájomnej lásky mladomanželov a všetkých dôležitých okamihov svadobného dňa. Súčasťou svadobných balíkov fotenia je svadobná fotoreportáž a svadobné portréty. Farby na fotkách upravujem do svetlých jemných a teplých tónov, aby Vás aj po rokoch pri ich pozeraní zahriali a vtiahli späť do svadobného dňa.
- Veronika.

Veronika & Matej

boho svadba v Stodola Koliba Gréta na Liptove

Bea & Samuel

svadba v Hoteli Zlatý Kľúčik

D & D

svadba Château Gbeľany

Zuzka & Michal

svadobné fotenenie s veteránom z vandruj.sk

Evka & Erik

fotenie na ľoďkách v Rybárskej bašte

Karolínka & Honza

svadobné fotenie v objatí Súľovských skál

Monika & Patrik

svadobné fotenie na Vodnom diele Žilina

Naty & Maroš

svadba Kaštiel Krasňany

Ivka & Rasťo

svadba V inom svete a fotenie na Považskom hrade

Erika & Števo

svadba v objatí kysuckej prírody

Nika & Miňo

svoje 8. výročie spečatili manželstvom aj napriek korone

Zuzka & Michal

svoje ÁNO si povedali hneď 2x

Karolína & Thomas

slovensko-anglická svadba v Art Hotel Kaštieľ Tomášov

Wawa & Jojo

predsvadobné fotenie na hrade Branč

Valika & Filip

svadba na zámku nemusí byť iba snom

Júlia & Kamil

folklórne predsvadobné fotenie

 


Zabalené s láskou ❤

Svadobné fotografie odovzdávam v drevenej krabičke na drevenom USB. Spolu v balení je aj niekoľko vytlačených fotografií z prierezu svadobného dňa. Nielen do fotenia a úpravy fotiek, ale aj do balenia dávam veľký kus srdca.
- Veronika.

Svadobné klipy a filmy.

Svadobný klip kladie dôraz na emócie mladmanželov a svadobných hostí, atmosféru svadobného dňa a detaily, ktoré robia svadbu výnimočnou. Svadobný film zase zachytáva celý prierez svadobného dňa. Pri strihu využívam aj hovorené slovo, ktoré podporí emócie a zábery prelínam aj s portrétnym točením, ktoré je len o snúbencoch.
- Veronika.

DJ Mike, moderovanie, osvetlenie.

Pri svojej práci kladiem dôraz na detailnú prípravu. S mladomanželmi preberám celý priebeh svadby krok po kroku - hudbu (wishlist, blacklist), svadobný program, svadobne súťaže a hry, nasvietenie svadobnej sály. Pri práci kladiem dôraz na detaily, snažím sa vždy empaticky vcítiť do nálady hostí a pripraviť playlist na mieru. Počas celého večera pracujem s nasvietením sály tak, aby vytvorilo neopakovateľnú atmosféru.

realizácia Koliba Gréta

Pre mladomanželov Veroniku a Mateja v Kolibe Gréta som zabezpečil ozvučenie obradu, ozvučenie stodoly, moderovanie celého večera vrátane svadobných hier a krájania torty a osvetlenie priestoru formou statického osvetlenia stien a dynamického osvetlenia (rotačné hlavy).

realizácia Art Hotel Kaštieľ

Pre mladomanželov Terezku a Peťa do Art Hotel Kaštieľ v Tomášove som zabezpečil ozvučenie obradu v altánku (za hotelom), ozvučenie a osvetlenie svadobného stanu, moderovanie svadobnej zábavy (programu aj hier) a hudobnú zábavu do rána.  

Ukážka zábavy s DJ Mike

Energický prejav, moderovanie celého večera, cit pre detaily a kvalitné ozvučenie a osvetlenie priestoru a skvelá hudba sú základom pre jedinečnú svadobnú párty.

Ďalšie realizácie DJ Mike?

Stodola Gréta. Art Hotel Kaštieľ. Chateau Rúbaň. Karpatská Perla. Villa Nečas a iné:

Oslovila Vás naša tvorba?

Pozrite si našu kompletnú ponuku.