Jedinečné svadobné koláče a torty

Aby Vaša svadba mala chuť aj šmrnc. Ponúknite Vašich hostí sladkosťami, s vyváženými, ale aj prekvapivými chuťami, vždy s maximálnou snahou vizuálnej krásy.

SLADKOSTI PRE VÁŠ VÝNIMOČNÝ DEŇ

Klasické koláčiky tradičné veľkosťou aj druhmi alebo minidezerty - koláčiky menších veľkostí alebo chutné torty a cheesecake rôznych druhov. Vždy chutné a poctivé - výrobky pečené podľa domácej receptúry.

ŠPECIÁLNY CANDY BAR

Candy bar na svadbe už nemusí obsahovať iba malé sladké jednohubky. Doplniť ho môžte menšími tortičkami od výmyslu sveta. Karamelový, mangový, či čokoládový cheescake alebo maková torta, tvarohový Míšo či dokonca nadýchaná Pavlova torta, možností je toľko, že si každý príde určite na svoje. S originálnymi tortičkami a s výbornými, už aj na okolo lahodiacimi, koláčikmi si vytvoríte candy bar, na ktorý sa tak ľahko nezabudne.

NECHAJTE VŠETKY STAROSTI NA NÁS

Aby bol servis ohľadom sladkostí kompletný, ponúkame Vám možnosť dopravy sladkostí pre vašich hostí na svadbu. Vaša spokojnosť je naša priorita. Všetkým požiadavkám sa preto snažíme vždy maximálne prispôsobiť. Ponúkame Vám profesionálny a individuálny prístup.