Originálny svadobný program

Svadba je dňom úsmevov a prekvapení. Prekvapte svadobných hostí originálnym vstupom do programu a oživte tak napríklad aj pauzu medzi tanečnými kolami.

ACAPEOPLE NA SVADBE

Hudba je jednoznačne neoddeliteľnou súčasťou každej svadby. Okrem výborneho DJa, ocenia svadobčania aj iné hudobné vložky. Na spestrenie Vašej svadobnej zábavy vieme ponúknuť neštandardný a osviežujúci formát hudobnej skupiny. Nenájdete u nich žiadne struny či klávesy. Hudbu tvoria bez pomoci akýchkoľvek hudobných nástrojov. Na všetko im stačia vlastné hlasivky.

KTO JE TO ACAPEOPLE

Acapeople je mladá skupina vysmiatych ľudí, ktorí sa už dlho venujú a'capella spevu. Vystupujú na rôznych slávnostiach, firemných akciách, stužkových, svadbách, jarmokoch, festivaloch a koncertoch. Strhnú melódiou ale aj rytmom. V ich širokom repertoári si nájde tú obľúbenú každý svadobčan - od malých detí po starých rodičov, od romantických slaďákov po rock, od Karla Duchoňa po Justina Timberlakea, od starých po nové, od rýchlych po pomalé.

REPERTOÁR NA MIERU

Repertoár sa skladá z viac ako 40 piesní, pričom playlist práve na Váš špeciálny deň si môžete poskladať Vy sami. 

Ak Vás začala táto ponuka zaujímať, ale slová Vám nestačia, nazrite do Acapeople YouTube kanálu a vypočujte si ich originálnu tvorbu.