Svadba od Zážitkárov

Hlavné svadobné služby na jednom mieste! 

Náš príbeh.

Sme moderná svadobná značka, ktorá vznikla spojením síl Veroniky a DJ Mike. Na svadbách sme sa za roky praxe stretli s rôznymi situáciami, ktoré nás motivovali spojiť naše sily a vytvoriť svadobnú značku, ktorá ponúkne všetky hlavné svadobné služby na 1 mieste a pomôže mladomanželom odbúrať stres a pripraviť im krásnu zážitkovú svadbu.

Naša práca je náš splnený sen

Nikdy nás nelákalo sedieť 8 hodín v klasickom office. Preto si stretnutia s mladomanželmi plánujeme do obľúbených kaviarní. Svadby neberieme len ako prácu, ale našich klientov aj radi spoznávame a tvoríme kamarátsva. Vážime si, že popri našej práci môžeme za mladomanželmi cestovať kamkoľvek. Ich spokojnosť je naším hnacím motorom.

Dôraz na každého z Vás

Každého z Vás vnímame individuálne. Trávime s Vami čas už niekoľko týždňov, až mesiacov pred svadbou. Vnímame Vaše potreby a priania, ktoré s vášňou realizujeme. Radi Vám poradíme, čo sa nám za roky praxe osvedčilo.

Svadobné poradenstvo a koordinácia

Keďže fotograf a kameraman či DJ sú súčasťou celej svadby a s mladomanželmi strávia väčšinu ich veľkého dňa. Aj my sme si popri svojej práci všímali rôzne situácie, či odpovedali mladomanželom na rôzne otázky. Na základe našich skúseností teraz dokážeme predvídať situácie, s ktorými väčšina mladomanželov ešte skúsenosť nemá. Na predsvadobnom stretnutí vám dáme všetky naše rady a poradíme s čímkoľvek budete potrebovať.

S každým z Vás píšeme príbeh 

Spoznajte naše služby.

Svadobný fotograf. Svadobný kameraman. Svadobný DJ a moderátor. Fotokútik. Nasvietenie sály.