Svadba od Zážitkárov

Hlavné svadobné služby na jednom mieste! 

Kto sú Zážitkári?

Veronika a Martin - sme zakladatelia jedinečnej svadobnej značky Svadba od Zážitkárov, ktorá spája hlavné svadobné služby - DJ, Fotograf, Kameraman

Našim cieľom je robiť svadby tak, aby z nej mali mladomanželia ten najkrajší zážitok.

Hlavný tím Svadby od Zážitkárov aktuálne tvoria Martin (DJ Mike), Veronika (Verproduction) a Patrik (DJ Patys).

Čo robíme?

V našej ponuke nájdete hlavné svadobné služby - fotograf, kameraman, svadobný DJ a moderátor, osvetlenie a fotokútik na svadby

Radi však pomôžeme s celým plánovaním svadby a snúbencom poradíme, čo sa nám počas našej praxe osvedčilo.


Prečo vznikla
Svadba od Zážitkárov?

Na svadbách sme sa za roky praxe stretli s rôznymi situáciami, ktoré nás motivovali spojiť naše sily a vytvoriť svadobnú značku, ktorá ponúkne všetky hlavné svadobné služby na 1 mieste a odbremení mladomanželov od náročného plánovania a komunikácie s každým dodávateľom osobitne.

Kde pôsobíme?

Svadby realizujeme po celom Slovensku. Radi však za vami pricestujeme kamkoľvek na svete. :)

Dôraz na každého z vás!

Každého z vás vnímame individuálne. Trávime s vami čas už niekoľko týždňov, až mesiacov pred svadbou. Vnímame vaše potreby a priania, ktoré s vášňou realizujeme. Radi vám poradíme, čo sa nám za roky praxe osvedčilo.

Svadobné poradenstvo
a koordinácia je súčasť našej práce

Máme za sebou desiatky svadieb a s mladomanželmi trávime väčšinu ich veľkého dňa. Dokážeme preto poradiť a nasmerovať vás tak, aby bola vaša svadba čo najlepšia.

Na predsvadobnom stretnutí vám dáme všetky naše rady a poradíme s čímkoľvek budete potrebovať.

Zábava a program od DJ Mike

Martin (DJ Mike) má viac ako 13 rokov skúseností s hraním a moderovaním. Účinkoval v top kluboch vrátane The Club (Bratislava), Humno Tatry (Tatranská Lomnica), Lážo-Plážo (OC Mirage, Žilina) a i. Hral eventy pre medzinárodné firmy Amazon, Accenture v Refinery Gallery, UFO watch.taste.groove aj Starej Tržnici. Spolupracuje s poprednými eventovými agentúrami a umelcami. Svadby sú jeho záľuba a vášeň.

Fotenie a kamerovanie svadby
od Veroniky

Fotografka a kameramanka Veronika fotí a točí už viac ako 8 rokov. Z ponuky služieb si môžete vybrať buď fotenie svadby alebo kamerovanie svadby od Veroniky. Na druhú službu vám rada odporučí šikovných kolegov, s ktorými spolupracujeme a sú overení. 

DJ Mike & DJ Patys robia
zábavu na mieru

DJ Mike a DJ Patys sú zohratí počas celej svadobnej party. Vykladanie, inštalácia aj deinštalácia techniky je tak omnoho rýchlejšia. Počas svadby DJ Mike moderuje z parketu a DJ Patys púšťa hudbu spoza DJ pultu, pričom aj ovláda svetelnú show. Obaja hrajú a koordinujú zábavu slovom, hudbou aj svetlom.

Máme skúsenosti aj s medzinárodnými svadbami

Keďže celý náš tím okrem slovenského jazyka hovorí po anglicky radi realizujeme aj medzinárodné svadby.

Naše obľúbené svadobné priestory

Chateau GRAND BARI, Veľká Bara
Château Rúbaň, Rúbaň 
Art Hotel Kaštieľ, Tomášov
Koliba Gréta, Liptovská Sielnica 
 Chateau Appony, Oponice
Villa Theresia, Kunerad
 Villa Nečas, Žilina 
Château Gbeľany, Žilina
Zlatý Kľúčik, Nitra
Karpatská perla, Šenkvice 
Neco Estate Winery, Modra 
Kysucká koliba, Oščadnica 
 Koliba Richtárka, Čutkovská dolina 
 The Grand Vígľaš, Vígľaš 
 Starý Dom, Modra
a i.

Dohodnite si s nami 
stretnutie ešte dnes!

Veľmi radi sa s vami stretneme osobne alebo online cez Google Meet, alebo Skype a prevedieme vás plánovaním a priebehom svadby a zodpovieme na všetky vaše otázky.

Zaujala vás naša práca?

Napíšte nám vašu predstavu, rozsah služieb a všetky potrebné informácie (dátum svadby, miesto príprav, miesto obradu, názov sály, približný počet hostí, celkovú predstavu,..) na e-mail . Ako predmet môžete uviesť dátum a miesto svadby. Tešíme sa na vás!