Svadba od Zážitkárov

Fotograf. DJ. Kamera. Fotokútik. Osvetlenie.

Kto sme?

Sme moderná svadobná značka, ktorá vznikla spojením síl fotografky a kameramanky Veroniky a DJ Mike. Zabezpečujeme hlavné svadobné služby: fotograf, kameraman a DJ.

Prečo vznikla Svadba od Zážitkárov?

Na svadbách sme sa za roky praxe stretli s rôznymi situáciami, ktoré nás motivovali spojiť naše sily a vytvoriť svadobnú značku, ktorá ponúkne všetky hlavné svadobné služby na jednom mieste a pomôže mladomanželom odbúrať stres a pripraviť im krásnu zážitkovú svadbu.

Naša práca je náš splnený sen

Výnimočná svadba je sen každého dievčaťa. Viete si predstaviť lepšiu prácu, ako pomôcť nevestám tento sen splniť? Ani my nie. A aj preto našu prácu veľmi milujeme. A naviac nás nikdy nelákalo sedieť v klasickom office. Preto si stretnutia s mladomanželmi plánujeme do obľúbených kaviarní, či už našich alebo ich.

Dôraz na každého z Vás

Každého z Vás vnímame individuálne. Trávime s Vami čas už niekoľko týždňov, až mesiacov pred svadbou. Vnímame Vaše potreby a priania, ktoré s vášňou realizujeme. Radi Vám poradíme, čo sa nám za roky praxe osvedčilo.

Svadobné poradenstvo a koordinácia

Keďže fotograf a kameraman či DJ sú súčasťou celej svadby a s mladomanželmi strávia väčšinu ich veľkého dňa, aj my sme si popri tejto svojej práci všímali rôzne situácie, či odpovedali mladomanželom na rôzne otázky ohľadom svadby a tak sa naše služby rozšírili aj o svadobné poradenstvo a koordináciu. Na základe našich skúseností dokážeme predvídať situácie, s ktorými väčšina mladomanželov ešte skúsenosť nemá. Preto mnoho mladomanželov čoraz viac vyhľadáva svadobných koordinátorov a tešíme sa, že medzi nich patríme aj my.

Veronika

Môj príbeh ako som sa dostala k foteniu a kamerovaniu svadieb si môžete prečítať na našom blogu

Martin

Môj príbeh ako som sa dostal k DJingu už čoskoro.

S každým z Vás píšeme príbeh 

Spoznajte naše služby.

Svadobný fotograf. Svadobný kameraman. Svadobný DJ a moderátor. Fotokútik. Nasvietenie sály.