Referencie

Miška & Radko
Tatra Inn

10. septembra 2021 / Tatra Inn

Emóciami a zážitkami nabitá svadba

S Miškou a Radkom sme sa stretli na svadbe Miškinej sestry Evky ešte v roku 2019. To sme ešte netušili, že o 2 roky budeme zážitky tvoriť na ich svadbe.

Služby, ktoré sme poskytli

Fotenie svadby ∙ Kamerovanie svadby ∙ DJ & Moderátor ∙ Osvetlenie sály ∙ Koordinácia svadby

Milá Veronika a Martin, obrovsky Vám ďakujeme, že ste. Po tom, ako sme vás videli v akcii na svadbe mojej sestry, ste boli našou jednoznačnou a jedinou voľbou, podľa vašej dostupnosti sme vybrali termín svadby a aj vďaka vám sme zažili deň, na ktorý nikdy nezabudneme, s najväčším úsmevom na tvári. Ste najviac profesionálni, ale zároveň aj totálni parťáci a človek u vás vie, že je o všetko postarané a je to v tých najlepších rukách. Neskutočne sme si to užili. A aj keď sme nevedeli presne, akú hudbu chceme mať počas večera, tak Martin presne vedel, čo hrať, aby ľudí roztancoval a zároveň s najväčšou ľahkosťou nás sprevádzal celým večerom. Musím sa priznať, že jeho "wau, wau, wau" sme si celkom osvojili. Spolu s Veronikou boli našou oázou pokoja, lebo sme vedeli, že keby sa aj všetko pokazilo na svadbe, tak minimálne bude dobrá párty vďaka Martinovi a Patrikovi a budú z toho geniálne fotky vďaka Veronike a video vďaka Jurajovi. Áno, geniálne, lebo inak sa to, čo Veronika vytvorila nedá ani opísať. Je to nádhera a ako sme ich pozerali tak som mala zimomriavky a len samé "čo siii, to je aké brutáálne" a potom sme sa dostali k fotkám zo zábavy a neskutočne sme sa nasmiali a cítili sme sa znova ako na svadbe (s tým rozdielom, že sme boli doma v pyžame). Jednoducho, klobúk dole pred vami a pred tým ako to robíte, ste skvelí. Ďakujeme Vám tisíckrát za všetko, za Vaše nápady, odporúčania (keď Vás Veronika nahovára na fotky počas zlatej hodinky, učite choďte!), tipy a triky, priateľský ale profesionálny prístup, za Vaše povzbudivé slová a za Vašu 100 % prácu. Máme Vás radi a želáme Vám ďalšiu úspešnú svadobnú sezónu. Vidíme sa v Tatrách.
Miška
Veronika, Martin, Patrik, Juraj

Tím Zážitkárov

DJ Mike a DJ Patys sa postarali o perfektnú svadobnú párty spolu s programom a hrami. Atmosféru v sále podporili atmosférickým nasvietením. Veronika zachytila všetky dôležité a neopakovateľné momenty na fotkách a Juraj vytvoril zo svadby video najlepších momentov. Pozrite si ich s nami.