Spoznajte naše služby.

Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli vytvoriť krásnu svadbu bez stresu a starostí.
- Vaši zážitkári

Veronika Čižmárová
photography & videography

Som svadobná fotografka a kameramanka. Kladiem dôraz na zachytenie všetkých dôležitých momentov svadby, emócií, atmosféry a detailov, ktoré každú svadbu robia jedinečnou. Taktiež fotím v našom fotokútiku Zážitkárik.

DJ Mike

Som DJ a svadobný moderátor. Svadby moderujem v slovenskom, alebo anglickom jazyku. Starám sa o hudobnú zábavu, svadobné súťaže a hry a hladký priebeh svadby . Svadobné sály profesionálne nasvetľujem.

Dvaja DJi 

Spojili sme svoje sily, aby sme vám priniesli zážitkovú svadobnú párty. Ako dvaja DJi (DJ Mike & DJ Patys) počas celej noci spoločne hráme svadbu a koordinujeme zábavu slovom, hudbou aj svetlom. 

Fotokútik Zážitkárik

Fotokútik je žiadanou súčasťou svadieb. Cieľom je zabaviť hostí a vytvoriť unikátne zábery. Náš hand-made fotokútik Zážitkárik obsahuje množstvo zábavných rekvizít.

Nasvietenie sály

Nasvietenie svadobnej sály slúži na vytvorenie atmosféry. Umožňuje vypnúť svetlá v sále a vytvoriť tak výborné podmienky na tanec, svadobný program a svadobnú zábavu. Nasvietenie sály je možné zladiť so svadobnou výzdobou v sále. Svadobné fotografie a svadobný film vďaka nasvieteniu pôsobia krajšie a zaujímavejšie.

Napíšte nám:

info@svadbaodzazitkarov.sk

Overte si termín a cenu tu: