Spoznajte naše služby.

Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli vytvoriť krásnu svadbu bez stresu a starostí.

Veronika Čižmárová
photography & videography

Som svadobná fotografka a kameramanka. Kladiem dôraz na zachytenie všetkých dôležitých momentov svadby, emócií, atmosféry a detailov, ktoré každú svadbu robia jedinečnou. Taktiež fotím v našom fotokútiku Zážitkárik.

DJ Mike

Som DJ a svadobný moderátor. Svadby moderujem v slovenskom, alebo anglickom jazyku. Starám sa o hudobnú zábavu, svadobné súťaže a hry a hladký priebeh svadby . Svadobné sály profesionálne nasvetľujem

Fotokútik Zážitkárik

Fotokútik je žiadanou súčasťou svadieb. Cieľom je zabaviť hostí a vytvoriť unikátne zábery. Náš hand-made fotokútik Zážitkárik obsahuje množstvo zábavných rekvizít.

Nasvietenie sály

Nasvietenie svadobnej sály slúži na vytvorenie atmosféry. Umožňuje vypnúť svetlá v sále a vytvoriť tak výborné podmienky na tanec, svadobný program a svadobnú zábavu. Nasvietenie sály je možné zladiť so svadobnou výzdobou v sále. Svadobné fotografie a svadobný film vďaka nasvieteniu pôsobia krajšie a zaujímavejšie.

Svadobné poradenstvo

Pomôžeme vám s celým procesom plánovania a realizácie svadby bez stresu. Poradíme, kde začať s prípravou na svadbu, ako postupovať a čo všetko zariadiť. Ukážeme vám, ako sa pripraviť na svadobné fotenie a kamerovanie, ako oživiť svadbu unikátnymi službami (vystúpenia, folklóristi, cimbalová muzika, fotokútik...), ako obohatiť svadobný program (svadobné súťaže a hry) či potešiť svadobčanov (jedinečné svadobné darčeky).

Tešíme sa na Vaše správy na našej adrese:

Overte si termín a cenu tu: