Služby

Fotky a video

Vďaka nim prežijete svoj deň zas a znova.

Veronika

Svadobná fotografka a kameramanka

Ako svadobnú fotografku ma baví zachytávať všetky dôležité momenty, emócie, atmosféru a detaily svadby, ale tiež okamihy, ktoré vás pri pozeraní rozosmejú. Vďaka svadobným fotkám a videu môžete prežiť všetky tie zážitky znova a to milujem.

Sme na to dvaja

Tím foto a video na svadbu

Ak chcete vaše zážitky zo svadby zachytiť cez fotky aj video, s Veronikou príde Juraj, ktorý sa postará o emotívne video zábery. Tie spracuje do finálneho svadobného videa a Veronika sa tak môže plne sústrediť na svadobné fotenie.

2 foťáky, viac záloh

Tie najdôležitejšie chvíle sa nedajú zopakovať. Preto má každý z nás vždy k dispozícii minimálne 2 fotoaparáty a dáta zálohujeme minimálne 2x. Používame špičkovú techniku a záznamy zo svadby spracuvávame na kvalitných monitoroch, aby boli farby čo najviac reálne.

svadba súľovské skaly

Fotenie a točenie portrétov mimo deň svadby

Vyberieme ideálne miesto, naplánujeme termín podľa počasia a stihneme západ slnka, kedy je najlepšie svetlo. Portréty iný deň nám umožňujú ísť na zaujímavé miesta a máme viac priestoru na kreatívu pri fotení a točení.

Zahraničné svadby milujeme

Milujeme Slovensko, ale sme aj vášniví cestovatelia. Radi za vašou zahraničnou svadbou pricestujeme kdekoľvek na svete.

Svadby sme okrem Slovenska realizovali aj v Poľsku, Českej republike, Rakúsku či Taliansku.

svadobny kamerman
Juraj

Svadobný kameraman

Keď vám pri svadobnom videu doslova ožijú pocity a zážitky, ktoré ste prežívali počas svadobného dňa, mám obrovskú radosť.

Môžete si vybrať, či chcete klip najlepších a najdôležitejších momentov svadby alebo aj dlhší 30 minútový video záznam z celého priebehu svadby.

foto a video na svadbu
Cenník foto a video na svadbu

Koľko stojí svadobné foto & video?

Radi vám vypracujeme cenovú ponuku a zašleme cenník za svadobné foto aj video. Poďme spoločne a s láskou zaznamenať zážitky na vašej svadbe!

Overiť termín a cenu