BLOG / 8. septembra 2023

Najlepšie fotografie sú tie, ktoré sú vytlačené ešte dnes!

Fotografie sú hlavnou súčasťou každého svadobného dňa. Zachytávajú vás, vašich svadobných hostí a vzácne momenty, ktoré si budete chcieť navždy zapamätať. Tak prečo ich neurobiť ešte viac zábavnými?

Zážitková fotobúdka poskytuje vám a vašim hosťom interaktívny prvok počas svadobného dňa, ktorý pozdvihne zábavu a pridá do vášho svadobného fotoalbumu úsmevné zábery priateľov a rodiny. 

Fotokútik s našou fotobúdkou zaberie len asi 3 x 3 metre a asistuje pri ňom šikovná obsluha. Rekvizity a pozadie tiež dodávajú osobný nádych, ktorý pomáha znázorniť príbeh vášho veľkého dňa. Máte neobmedzenú škálu možností kombinovania rekvizít, úsmevov, či póz. Fotografie, ktoré zážitková fotobúdka vytlačí priamo na mieste, si môžete upraviť podľa vlastného uváženia. Na výber máte z jednofotky, dvojfotky a trojfotky a rôzne pozadia. 

Z množstva rekvizít v našom fotokútiku si vyberie každý. Okrem slovenských rekvizít máme rekvizity aj v angličtine pre medzinárodné svadby. Na fotografie je možné uviesť dátum konania svadby, mená nevesty a ženícha a tiež je možné vybrať nejaký ozdobný prvok. Nech už si vyberiete čokoľvek, výsledné fotografie vám budú prinášať radosť po celé roky.

Krásne spomienky z vašej svadby nemusíte mať len vy, ale môžu si ich odniesť aj vaši svadobní hostia v podobe fotografie, ktorú si dajú na chladničku, v práci na stôl či nástenku. Naviac, ak si zvolíte aj fotoknihu, fotku vám do nej hostia môžu nalepiť aj s osobným venovaním. Táto spomienka je trvalá a tak si kedykoľvek pripomeniete vy, alebo vaši blízky, nezabudnuteľnú svadbu a zábavné momenty.

 

Zážitkovú fotobúdku si môžete prenajať na svoju svadbu aj vy. Stačí, ak nám napíšte, zavoláte alebo vyplníte jednoduchý formulár

 

Pozrite si pár fotografií s našou zážitkovou fotobúdkou!