O nás

Spojili sme sa, aby ste si svoj deň mohli užiť naplno

Plánovanie svadby dokáže potrápiť nejeden pár. S našou pomocou ju však zorganizujete bez starostí, bez stresu a s naozajstnou radosťou. Za celé obdobie nášho pôsobenia sme stáli pri stovkách domácich aj zahraničných svadieb. Aj vďaka tomu vám dokážeme poradiť a nasmerovať vás tak, aby bola vaša svadba taká, o akej snívate.

<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $alt in <b>/data/b/1/b1ffbda0-9d5e-463d-b6af-08e0dca993f5/svadbaodzazitkarov.sk/web/wp-content/themes/svadbaodzazitkarov/page-about.php</b> on line <b>45</b><br />

Veronika

svadobná fotografka a kameramanka

Milujem zachytávať všetky zážitky, dôležité momenty, emócie, atmosféru a detaily svadby, ktoré vás budú tešiť zas a znova.

Martin

svadobný DJ Mike a moderátor

Zo všetkého ma najviac baví zabávať vašich hostí. Viac ako 13 rokov hrám hudbu, ktorá ich dvíha zo stoličiek a píše zážitkové spomienky. Moderujem dianie na svadbe v slovenskom aj anglickom jazyku.

Patrik

svadobný DJ Patys

Dynamiku na parkete podporujem svetelnou šou. Spolu s DJ Mike vám namixujeme tie najlepšie hity podľa vašej chuti a špeciálnymi efektami vyzdvihneme všetky zážitkové momenty.

Angelika

svadobná asistentka

Postarám sa, aby bolo aj plánovanie svadby pre vás zážitkom. Som tu pre vás a zariadim všetko preto, aby bol priebeh svadby bezproblémový a mohli ste si ju naplno užiť.

Juraj

svadobný kameraman

Keď vám pri svadobnom videu doslova ožijú pocity a zážitky, ktoré ste prežívali počas svadobného dňa, mám obrovskú radosť.

Máme certifikát svadobného koordinátora

od Academy Fields

Naši priatelia

Za vydarenými zážitkovými svadbami nestojíme len my. Na každú jednu zostavujeme tím spoľahlivých dodávateľov v závislosti od typu služby, ktorú by ste na svojej svadbe chceli mať. Vy však komunikujete stále priamo s nami.

Vďaka tomu vám ušetríme množstvo času a vaša svadba bude nabitá zážitkami. Spolupracujeme iba s tými dodávateľmi, ktorých prácu sami dobre poznáme. S takto zloženým tímom urobíme z každej svadby zážitkami nabitý event.

Vizuálny zážitok

O ten sa dokáže postarať zaujímavý priestor a jeho výzdoba. Pozrite si zoznam našich obľúbených miest, kvetinárov a dekoratérov, s ktorými máme skvelé skúsenosti.

Gurmánsky zážitok

Kto by sa nechcel na svadbe dobre najesť však? Vďaka našim kontaktom na cukrárov, vinárov, barmanov či cateringové agentúry vystrojíte hostinu, ktorá pohladí všetky zmysly.

Hudobný zážitok

Máločo dokáže navodiť atmosféru tak, ako správna pieseň v správny moment. Radi pre vás zabezpečíme sláčikové kvarteto či saxofonistu, s ktorým bude vaša svadba doslova ako z filmu.

Zážitok z tradícií

Moment, kedy sa nevesta zmení na manželku si zaslúži pozornosť všetkých svadobčanov. Polnočné čepčenie z neho urobí dychberúce predstavenie.

Zážitok pre deti

Zúčastní sa vašej svadby aj viacero menších svadobčanov? V tom prípade je určite dobrou voľbou skúsená animátorka, ktorá ich zabaví a tým dopraje zábavu aj ich rodičom.

Multikultúrny zážitok

Medzinárodné svadby tvoria každoročne až 30 % našej svadobnej sezóny. Vďaka bohatým skúsenostiam a anglicky hovoriacemu tímu vám s ňou pomôžeme kdekoľvek na svete. A to aj na diaľku. Kde všade sme už boli?

Chceli by ste zážitkovú svadbu?

Zistite, či sme dostupní práve vo vašom termíne

Overiť dostupnosť
Koľko stoja naše služby?

Každá svadba je iná a preto nemáme pevne stanovený cenník na komplet svadbu na kľúč. Všetko závisí od vašej predstavy a požiadaviek. Radi vám však pošleme cenník na naše jednotlivé služby alebo pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Kontaktujte nás

 

Kedy si nás rezervovať?

Čím skôr, tým lepšie. Bežne si nás klienti rezervujú asi 1 rok pred svadbou. Niekedy sa stane, že nás klienti oslovia aj pár týždňov pred svadbou. Chcete si overiť váš termín svadby?

Kontaktujte nás

Kde ponúkame svadobné služby?

Kdekoľvek na svete. Najčastejšie na Slovensku a v Česku, ale boli sme súčasťou aj mnohých svadieb v zahraničí. Hovoríme anglicky a preto pre nás nie je zložité vycestovať kdekoľvek.

 

Aký je priebeh spolupráce?

Najskôr vás radi spoznáme na svadobnej konzultácií pri dobrom čaji alebo káve, alebo online cez video hovor. Počas konzultácie vám odovzdáme naše rokmi nazbierané know-how, vypočujeme si vašu predstavu o svadbe a spoločne s vami zostavíme harmonogram svadby?

Kontaktujte nás