O nás

Spojili sme sa, aby ste si svoj deň mohli užiť naplno

Plánovanie svadby dokáže potrápiť nejeden pár. S našou pomocou ju však zorganizujete bez starostí, bez stresu a s naozajstnou radosťou. Za celé obdobie nášho pôsobenia sme stáli pri stovkách domácich aj zahraničných svadieb. Aj vďaka tomu vám dokážeme poradiť a nasmerovať vás tak, aby bola vaša svadba taká, o akej snívate.

<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $alt in <b>/data/b/1/b1ffbda0-9d5e-463d-b6af-08e0dca993f5/svadbaodzazitkarov.sk/web/wp-content/themes/svadbaodzazitkarov/page-about.php</b> on line <b>45</b><br />

Veronika

svadobná fotografka

Milujem zachytávať všetky zážitky, dôležité momenty, emócie, atmosféru a detaily svadby, ktoré vás budú tešiť zas a znova.

Martin

svadobný DJ Mike a moderátor

Zo všetkého ma najviac baví zabávať vašich hostí. Viac ako 13 rokov hrám hudbu, ktorá ich dvíha zo stoličiek a píše zážitkové spomienky. Moderujem dianie na svadbe v slovenskom aj anglickom jazyku.

Patrik

svadobný DJ Patys

Dynamiku na parkete podporujem svetelnou šou. Spolu s DJ Mike vám namixujeme tie najlepšie hity podľa vašej chuti a špeciálnymi efektami vyzdvihneme všetky zážitkové momenty.

Juraj

svadobný kameraman

Keď vám pri svadobnom videu doslova ožijú pocity a zážitky, ktoré ste prežívali počas svadobného dňa, mám obrovskú radosť.

Angelika

svadobná asistentka

Postarám sa, aby bolo aj plánovanie svadby pre vás zážitkom. Som tu pre vás a zariadim všetko preto, aby bol priebeh svadby bezproblémový a mohli ste si ju naplno užiť.

Máme certifikát svadobného koordinátora

od Academy Fields

Zážitkový začiatok

s našimi welcome balíčkami

S nami vás pripravovať vašu svadbu bude baviť. A to už od úplného začiatku. V našom welcome balíčku nájdete všetko, čo na oslavu našej spolupráce treba.

Naši priatelia

Za vydarenými zážitkovými svadbami nestojíme len my. Na každú jednu zostavujeme tím spoľahlivých dodávateľov podľa vašich požiadaviek a predstáv.

Spolupracujeme iba s tými dodávateľmi, ktorých prácu sami dobre poznáme. S takto zloženým tímom urobíme z každej svadby zážitkami nabitý event.

Vizuálny zážitok

O ten sa dokáže postarať zaujímavý priestor a jeho výzdoba. S výberom vám radi pomôžeme a poradíme.

Multikultúrny zážitok

Medzinárodné svadby tvoria každoročne až 30 % našej svadobnej sezóny. Vďaka bohatým skúsenostiam a anglicky hovoriacemu tímu vám s ňou pomôžeme kdekoľvek na svete. A to aj na diaľku.

Gurmánsky zážitok

Kto by sa nechcel na svadbe dobre najesť však? Vďaka našim kontaktom na cukrárov, vinárov, barmanov či cateringové agentúry vystrojíte hostinu, ktorá pohladí všetky zmysly.

Zážitok z tradícií

Moment, kedy sa nevesta zmení na manželku si zaslúži pozornosť všetkých svadobčanov. Polnočné čepčenie z neho urobí dychberúce predstavenie.

Hudobný zážitok

Máločo dokáže navodiť atmosféru tak, ako správna pieseň v správny moment. Radi pre vás zabezpečíme sláčikové kvarteto či saxofonistu, s ktorým bude vaša svadba doslova ako z filmu.

Zážitok pre deti

Zúčastní sa vašej svadby aj viacero menších svadobčanov? V tom prípade je určite dobrou voľbou skúsená animátorka, ktorá ich zabaví a tým dopraje zábavu aj ich rodičom.

Chceli by ste zážitkovú svadbu?

Zistite, či sme dostupní práve vo vašom termíne

Overiť dostupnosť
Koľko stoja naše služby?

Každá svadba je iná a preto nemáme pevne stanovený cenník na kompletnú svadbu na kľúč. Všetko závisí od vašej predstavy a požiadaviek. Radi vám však pošleme cenník na naše jednotlivé služby alebo pripravíme cenovú ponuku na mieru. Stačí vyplniť náš kontaktný formulár.

 

Kedy si nás rezervovať?

Čím skôr, tým lepšie. Bežne si nás klienti rezervujú 1 rok až pol roka pred svadbou. Niekedy nás klienti oslovia aj pár týždňov pred svadbou. Ak máme termín voľný, vieme zrealizovať aj last-minute svadbu. Tím Zážitkárov je však iba jeden a preto, ak chcete mať istotu, dajte nám o sebe vedieť čo najskôr. Váš termín svadby si môžete jednoducho overiť cez náš kontaktný formulár.

Kde ponúkame svadobné služby?

Kdekoľvek na svete. Najčastejšie na Slovensku a v Česku, ale boli sme súčasťou aj svadieb v zahraničí. Hovoríme anglicky a preto pre nás nie je zložité vycestovať kdekoľvek.

Kontaktujte nás

 

Aký je priebeh spolupráce?

Najskôr vás radi spoznáme na svadobnej konzultácií pri dobrom čaji alebo káve, alebo online cez video hovor. Počas konzultácie vám odovzdáme naše rokmi nazbierané know-how, vypočujeme si vašu predstavu o svadbe a spoločne s vami zostavíme tím svadobných dodávateľov a priebeh svadby.

Kontaktujte nás