Služby

Vytvoríme a zachytíme vaše nezabudnuteľné zážitky

Spojením vašich predstáv a našich skúseností vytvoríme váš deň nabitý zážitkami. A aby ste si svadbu mohli naplno užiť, zostavili sme pre vás ponuku služieb a zohratý tím nadšencov pre svadby.

Služby, ktoré zabezpečujeme cez spriatelených dodávateľov

Vďaka širokej sieti kontaktov a našim dlhoročným skúsenostiam s produkciou svadieb pre vás zabezpečíme aj mnoho ďalších svadobných vychytávok.

Na svadbách spolupracujeme
dvomi spôsobmi

TOP
Maximálny zážitok

Maximálny zážitok

Ideálna voľba pre všetkých, ktorí chcú mať s plánovaním svadby presne nula starostí a stresu. Na jednom stretnutí si jednoducho vyberiete a rezervujete všetky potrebné služby.

Balík obsahuje

Koordinácia svadby • Foto & Video
DJ & Moderátor • Osvetlenie sál
Fotobúdka • Špeciálne efekty
Ďalšie služby podľa vašej preferencie

Dohodnúť si stretnutie
Variabilný zážitok

Variabilný zážitok

Pre tých, ktorí by si radi zorganizovali niektoré detaily sami, ponúkame možnosť zarezervovať si od nás len niektoré služby.

Balík obsahuje

Vybrané služby podľa vašej preferencie

Overiť dostupnosť
Koľko stoja naše služby?

Každá svadba je iná a preto nemáme pevne stanovený cenník na komplet svadbu na kľúč. Všetko závisí od vašej predstavy a požiadaviek. Radi vám však pošleme cenník na naše jednotlivé služby alebo pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Kontaktujte nás  

 

Kedy si nás rezervovať?

Čím skôr, tým lepšie. Bežne si nás klienti rezervujú asi 1 rok pred svadbou. Niekedy sa stane, že nás klienti oslovia aj pár týždňov pred svadbou. Chcete si overiť váš termín svadby?

Kontaktujte nás  

Kde ponúkame svadobné služby?

Kdekoľvek na svete. Najčastejšie na Slovensku a v Česku, ale boli sme súčasťou aj mnohých svadieb v zahraničí. Hovoríme anglicky a preto pre nás nie je zložité vycestovať kdekoľvek.

 

Aký je priebeh spolupráce?

Najskôr vás radi spoznáme na svadobnej konzultácií pri dobrom čaji alebo káve, alebo online cez video hovor. Počas konzultácie vám odovzdáme naše rokmi nazbierané know-how, vypočujeme si vašu predstavu o svadbe a spoločne s vami zostavíme harmonogram svadby?

Kontaktujte nás