BLOG / 31. mája 2023

Svadba v Chateau Appony (svadobný priestor overený nami)

Château Appony (pôvode majestátne sídlo starého uhorského šľachtického rodu Apponyi, situovaný v malej slovenskej dedinke, iba kúsok severne od starobylej Nitry) je krásny svadobný a eventový priestor. Kaštieľ spája ladné krivky renesancie s čistotou klasicizmu.

Nádherné a elegantné prostredie, výnimočná gastronómia a kopec fotogenických priestorov a zákutí. Ideálna kombinácia na vysnívaný svadobný deň!

Nádych histórie v štýlovom hoteli Chateau Appony pod úpätím Tribečského pohoria cítiť na každom kroku. Preslávená je aj vzácna baroková knižnica s 17 324 zväzkami vrátane diel od Aristotela, Platona, Newtona, Macchiaveliho, Galileiho, Goetheho a iných významných európskych autorov v pôvodných vydaniach.

Kaštieľ dnes slúži ako luxusný hotel, ktorý obklopuje nádherný park so vzácnymi drevinami. Hotel sa využíva na svadobné hostiny, narodeniné oslavy, firemné eventy, konferencie, semináre, štýlové podujatia a iné spoločenské akcie v nádherných a priestorovo veľkorysých sálach (svadobný salón, modrý salón, privátny salón).

Už sa veľmi tešíme na ďalšie realizácie v tomto čarovnom svadobnom priestore!