BLOG / 30. mája 2023

Svadba v Château Gbeľany, Žilina (svadobný priestor overený nami)

Kaštieľ Château Gbeľany nachádzajúci sa 12 km od centra Žiliny je pre mnohých svadobčanov veľkým lákadlom.

Historické salóniky v kaštieli sú vhodné na usporiadanie komorných svadieb alebo zásnub do 30 osôb. Modernú reštauráciu BELENE si môžete rezervovať v prípade, ak budete mať na svadbe do 60 hostí, no ak plánujete svadbu vo veľkom štýle, na ktorej môže byť až 160 hostí, v kaštieli Gbeľany vám pripravia konferenčnú sálu.

V kaštieli Château Gbeľany nájdete komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou až do 100 lôžok. Historická časť kaštieľa ponúka honosné ubytovacie priestory, kde sa jemne dopĺňa historizujúci a moderný dizajn.

Vy a vaši hostia sa ocitnete v štýlových priestoroch, či už na obrade, ktorý sa môže konať priamo v areáli, alebo taktiež v susediacom kostole. Nevesta a ženích si môžu užiť pohodové svadobné ráno, vychutnať si spoločné raňajky a začať s prípravami pokojne až okolo obeda.

Od apartmánu pre mladomanželov, cez monitorované parkovisko, až po možnosť jazdy veteránom si tu nájde to podstatné pre svadobný deň naozaj každý.

Voľba svadobnej sály je jednou z vecí, na ktorej si dávajú svadobčania extra záležať. Pri výbere zohráva úlohu kapacita sály ale aj gastronómia. Tá je v tomto priestore na vysokej úrovni. Radi vám pomôžeme nielen s výberom vhodného miesta, ale aj so všetkými hlavnými svadobnými službami: DJ, moderátor, osvetlenie, fotograf a kameraman na jednom mieste.