Referencie

Janka & Michal
Kysucká koliba

24. júna 2022 / Kysucká kolika

Plánovanie svadby zo zahraničia

Janka a Michal žijú v Paríži a preto aj celú svadbu plánovali na diaľku. S tým sme im radi pomohli a spoločne naplánovali ich svadobný deň aj s harmonogramom.

Služby, ktoré sme poskytli

Fotenie svadby ∙ Kamerovanie svadby ∙ DJ & Moderátor ∙ Osvetlenie sály ∙ Koordinácia svadby ∙ Špeciálne efekty

Milá Veronika a Martin, v prvom rade sa Vám chceme veľmi pekne poďakovať za čarovnú svadbu. Sme mimoriadne spokojní s úrovňou poskytnutých služieb ako aj profesionálnym prístupom. Jednoznačne bolo vidieť, že Zážitkári nie sú žiadni amatéri, poznáte svoje remeslo a viete, čo si žiada dobrá svadba ako aj svadobná hostina. Presne to sme potrebovali, lebo našu svadbu sme organizovali zo zahraničia. Veľmi ste nám pomohli a rozhodne odporúčame aj iným párom, čo riešia prípravu svadby „na diaľku“, aby oslovili práve Zážitkárov. Veronika a Martin sú veľmi milí a príjemní. Spoločne sme si prešli celý program svadobného dňa – od príchodov a odchodov, cez všetky svadobné hry, hudobné bloky, tance. Skrátka všetko, na čo si len pomyslíte, ale hlavne aj veci, na ktoré sme nemysleli. Tu sa skúsenosti Zážitkárov veľmi vyplatia! Takisto chceme vychváliť cit DJ-ov pre hudbu a to, ako vedia vygradovať zábavu. Odporúčame tiež využiť doplnkové služby ako osvetlenie sály či iné špecialitky (plazivý dym na svadobný tanec alebo studené prskavky). Na našej svadbe sme mali dosť veľa malých detí a oplatilo sa objednať si aj animátorky pre deti – rodičia to veľmi ocenili. Milí Zážitkári, ešte raz veľká vďaka za našu svadbu! Ste super!
Janka
Veronika, Martin, Patrik, Juraj

Tím Zážitkárov

DJ Mike a DJ patys okrem skvelých hitov a svadobných súťaží vytvorili aj tanec v oblakoch s plazivým dymom a dôležité momenty vyzdhvihli so studenými iskrami. Fotodokumentáciu celej svadby zachytila Veronika a Juraj opäť vytvoril video, ktoré zachytilo všetky emócie a momenty.